abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
 
  Vaše návrhy [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 7]
  [poslední: Poslední od: Serath dne: 20.10.2016 20:17:15]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.


Serath
17.9.2017 18:42:34
Anviel Vilia Daros
 
Princezna a nejmladší potomek krále Kvaru.

Rasa: člověk

Věk: 18

Má dlouhé kudrnaté vlasy kaštanové barvy, jemné rasy dívky vyrůstající v přepychu a vybrané chování. Menší postava, spíše hubená. Má pronikavé světle modré oči.

Přesto, že si v přepychových šatech nelibuje tak by si na sebe nevzala něco co by udělal ostudu jejími postavení, jak se na princeznu sluší většinu času se nosí v šatech, které bývají výrazné svým lemováním a nebo vyšíváním...její oblíbená barva.....zelená..

Serath
8.5.2017 10:23:49
Révak
 
Rasa: Stín

1. Vegmakův poskok

V obličeji má výrazná modrá tetování ve tvarů prutů, hlavu má vyholenou až na delší pruh vlasů táhnoucí se jejím středem až dozadu na krk. Na zoceleného démona má jemné rysi tváře a klidný a vyrovnaný výraz.

Nosí černou kožené zbroji, zbraně pokud nějaké používá tak nejsou vidět.

Serath
26.10.2016 21:32:28
Lord Vikal
 
Rasa: Lovec

Jeden z mála na kom jeho démonský věk není znám skoro vůbec. Jeho alabastrová pleť a ostré rysi ho činí nezaměnitelným, stejně jako jeho dlouhé rudé vlasy na kterých velmi lpí. Jeho tvář dokreslují tmavě zelené oči a krátká jizva táhnoucí se pod jeho pravým okem.

Vikal se velmi potrpí na dobrou robu z kvalitního materiálu s dostatečně dlouhými rukávy.

Jeho pověst velmi utrpěla…někteří z vás si ho ještě pamatují jako výborného bojovníka, jeho hbytosti se nikdo nemohl rovnat…..stejně jako jeho chuti po krvi. Ale od té doby co jsi před své jméno dal titul se něco změnilo…..jeho bojechtivost vystřídala opatrnost…jeho lačnost po krvi strach…..Ještě před dvěma tisícilety by ho mnozí viděli na Azmakově místě….

Serath
26.10.2016 21:32:00
Limea
 
Vůdce Streiů

Rasa: Succuba

Svůdnost sama….těžko by jste našli někoho kdo by se odvážil říct, že není nejkrásnější démonkou mezi všemi…..ale je to přesvědčení nebo strach..Limeu poznáte velmi jednoduše, neboť všude kam přijde je hned vidět. Její rohy zdobené prsteny a prstenci z drahých kovů ji prozrazují na míle daleko. Na succubu má její tvář poměrně málo zvířecí rysi ale její sytě žluté oči její původ nezapřou. Černé vlasy ji tancují kolo jejich rohů a táhnou se jí v prstencích až po ramena, za to vzadu je má střižené poměrně na krátko.

Chodí zásadně v šatech, u kterých si potrpí na potřebný rozparek patřičně dlouhý a nepohrdne nějakým tím šperkem.

Limeino lože není nikdy prázdné…možná i proto se tvrdí, že jím nepohrdl ani sám Azmak…ne v tomto případě spíš jí v jeho loží ….nicméně…povídačky jsou povídačky a co je na nich pravdy může opravdu vědět leda tak Mefisto…..A nebo kočka? Ty prý vědí všechno….

Serath
26.10.2016 21:30:43
Ja-hir-zhok ga Arwald
 
Vůdce Arwaldů

Rasa: Rohatý

Jeho hlavním poznávacím znamením jsou obrovské, mohutné rohy vytočené do stran, mezi kterými se mu táhne svázaný pramen hnědých vlasů, který na jeho temeni končí krátkým copem . Jako většina rohatých je ztělesněním masy svalů a býčích rysů. Ostré spodní špičáky se mu táhnou skoro až do výšky oči ale vzhledem k dosti patrnému předkusu mu nepřekáží. Písková pleť a bleděmodré modré zvířecí oči. Jeho tvář zdobí mnoho jizev.

Ja-hir-zhok není znám jako horká hlava….miluje boj a vyžívá se v něm ale přesto je jeho největším předpokladem právě jeho chladná hlava a na démona možná až příliš racionální uvažování….možná z těch důvodů oněm někteří tvrdí, že není čistokrevný rohatý ale kříženec.

Oblečení není jeho hobby takže jediné co nosí jsou vyztužené kožené kalhot a občas hodí přes hrudník nějakou tu kroužkovou zbroj.

Serath
25.10.2016 17:36:40
Rogirk ga Arwald
 
Velitel Azmakových stráží...jenže...Azmak žádné stráže nemá.

Rasa: Rohatec

Z druhé generace Arwaldů zhruba 4000 let. Vysoký, mohutný, samí šlach a sval v plném slova smyslu. Dlouhé rohy se zatočenými špičkami. Špičaté zuby, rudé oči, na rohatce poměrně ostré drápy. Kůže jeho fotra zdobí zeď Azmakovy jídelní haly.

Jeho oděvem je prostá šupinová zbroj, která patřila jeho otci a jeho jedinou zbraní je moc dobře známí obrovský, obouruční meč "Rýha", který se praví že si přinesl z Harminových Ruin....

Serath
20.10.2016 19:55:16
Hevrik Samthrazr
 
Hlavní Azmakův mág

Rasa: stín

"Na světě je spousta svraštělých věcí na kterých je vidět, že mají nějaký rok za sebou...ale Hevrik jim vévodí..."
Vegmak

Svraštělý zhruba čtyř metrový démon, bez vlasů s hustým obočím. Jeho kůže je zbarvená do černa, se zlatým tetování po celém těle ve spirálových motivech. Oči šedé ale většinou nejsou pod vráskami vidět. Věk cca přes 5000 let. Nehledě na to jak vypadá, stojí vždy hrdě a vzpřímeně. Těžký intelektuál....i když těžko říct co to v démonickém světě znamená.

Jeho běžným oděvem je ošuntělá róba bez rukávů modré barvy s rudým hadrem omotaným okolo pasu.

Serath
19.10.2016 21:29:25
Vegmak
 
Azmakův syn

Rasa: Rohatec a lovec

Cca 2 000 let, Vysoký, hubený, narudlá kůže, šedé vlasy po ramena, černé bělmo, bez zorniček, mohutná černá křídla, levé ucho poseté náušnicemi, malé rohy pod kůží na čele, bez vousů.

Vegmak není nijak znám pro svou odvahu, většina démonů ho moc v lásce nemá, a pravděpodobně jste o něm toho moc dobrého neslyšely. O veškerých jeho soubojích kolují neblahé zvěsti, že v žádném z nich nikdy skutečně on nebojoval....A nikdy nechodí sám.

Většinu času se obléká do kožených kalhot a dlouhého kabátu.

Serath
19.10.2016 21:21:13
Razala
 
Azmakova dcera –

Rasa: Rohatec a succubua.

Střední výška, plné tvary, zvířecí oči - fialové barvy, dlouhé zakroucené rohy, světle hnědá kůže, dlouhé, černé vlasy, cca 500 let. Tenký dlouhý, ocas s hrotovitým koncem.

Přesto, že je Azmakovou dcerou, půvab succuby po své matce nezapře, její úsměv přivádí slabší jedince k šílenství....

Razal povětšinou nosí krátké, volné šaty s ramínky tmavých barev a tu a tam nezbytný doplněk v podobě náušnic, náramků či náhrdelníku...nikdy je ale nekombinuje..

Serath
19.10.2016 21:12:00
Azmak
 
Již přes pět tisíc let Hesáh démonického světa.

Rasa - čistokrevný rohatý. Vysoký, dnes již spíše štíhlý, hnědošedá kůže, žluté zvířecí oči, jeden dlouhý lehce zatočený roh, druhý zlomený, krátké drápy, dlouhé končetiny, bez vlasů, levá ruka plná drápovitých výrůstků, předkus, delší dolní špičáky, poměrně vrásčitý obličej. Azmakův přesný věk je i pro něj záhadou...přeci jen když vám je víc jak desettisíc let tak velmi brzo přestanete počítat.

Ti z vás, kteří byly viděly souboj Azmaka s předchozím Hesáem, tak si moc dobře pamatují jaký škvarek z něj byl a jak chutnal...A hlavně, že Azmakova moc je nepředstavitelná a šílená i pro samotné démony....nebo byla?

Azmak má rád pohodlnost, proto nejčastější nosí pláťěné pončo z ještěří kůže a volné plátěné kalhoty.
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.