abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8) > taková Abarinská rodinka
 
  Členové Rodiny [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 7]
  [poslední: Poslední od: Stouny dne: 30.1.2016 20:51:21]
  [oblíbené]
  pokec a dotazy [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: Stouny dne: 30.1.2016 20:51:21]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

 

> starší >    >> nejstarší >>

  AlaCz 3.6.2018 23:30:08
Syn (Adam Abarin)
V momentě kdy mě Lucie chytne z hlavu vydám ze sebe instinktivně. ,,Au! Au§ Au! NEE! ÁÁÁÁ MAMI! Ségra mě bije!" Ani jsem si neuvědomoval, že ty slova říkám. Prostě se tak dělo. Byl to zvyk budovaný roky a roky mého života.

Ještě jsem stihl věnovat sousedovi velice nepříjemný pohled a utrousit. ,,Stejně jen prudí protože nemůže vystát tu starou bábu." Než jsem se vydal sprintem do svého pokoje a práskl dveřmi za sebou.
 
  Bludička 29.9.2017 1:06:43
Lucie A.
Povzdechnu si, když uslyším ten kravál od dveří. Zas ten soused. Jeden nemůže mít nikdy alespoň trochu klidný den. No v téhle rodině asi určitě ne.

Pomalu se přesunu ke dveřím a cestou chytím Adama za hlavu a odsunu ho pryč.
"Hele brácha, jdi prudit někam jinam."

Pak kouknu na Gábi a taky ji naznačím ať zachoví klid a pak už se jen otráveně otočím na souseda.
"Jo, ano, dobrý den, my to dáme do pořádku, slibujeme, že se ztišíme, že se to nebude opakovat, a tak dále a tak dále, vždyť to znáte. Ještě něco co můžeme udělat ať máte hezký den?"
 
  AlaCz 23.9.2017 21:00:32
Dcera (Gabriela Abarinová)
,,Uklidni se Adame!"

Okřiknu bratra při jeho tónu a výrazu. Podívám se zpět na souseda a založím si ruce a mírně se zamračím.

,,Pozor na to co říkáte. My tady žádné výhružky trpět nebudeme. Možná to zkuste slušně a ne na to jí rovnou takovýmhle způsobem. Třeba vás budu dokonce brát vážně."
 
  Ruard 18.9.2017 18:59:18
Zmatený soused
Plešatý, poďobaný pobuda, plnovous postrádající zbrunátněl a chvíli lapal po dechu. Pak spustil naplno:

" Vy jeden chuligáne, nechte si těch drzostí a zavolejte rodiče! Dost toho ve vaší výchově zanedbali. Tenhle cirkus tady se probere na domovní schůzi! Už mi došla trpělivost s tou vaší famílijí, kdo s váma má vydržet! Ani na televizu se kvůli těm vašim věčným opičárnám nedá koukat! Ten smrad v baráku je taky určitě z těch vašich bestií! Minule jsem před vašima dveřma šlápl do ho... výkalu! To bude na schůzi taky! Tak tady nečumte a mazejte pro ty svý rodiče než vám jednu střihnu!" zdálo se, že se plešatý, poďobaný pobuda, plnovous postrádající potřeboval nadechnout. Naštěstí. Kdoví co by se přítomní ještě dozvěděli...
 
  AlaCz 18.9.2017 18:14:11
Syn (Adam Abarin)
Jakmile uslyším ségřin výkřik popadne mě záchvat smíchu. Chvíli nedokážu dělat nic víc než se svíjet smíchem než odložím housle a vejdu na chodbu. Podívám se na souseda.

,,Je dobrý den. Přišel jste si poslechnout naše vystoupení?"

Řeknu s úšklebkem.
 
  AlaCz 18.9.2017 16:51:15
Dcera (Gabriela Abarinová)
Jakmile vstoupil soused bylo mi jasné, že je problém. Ale nedala jsem dopustit na to, že se má slova potvrdila. Jakmile ho uvidím ani mu nedám možnost promluvit a zakřičím tak aby mě každý mohl slyšet.

,,Já to říkala!!"
 
  Ruard 18.9.2017 6:23:01
Zmatený soused
Vstoupil plešatý, poďobaný pobuda, plnovous postrádající a spustil: "Tohle není stadijón na rockový koncerty, todlec je slušnej barák! Ihned toho kraválu nechte, nebo zavolám veřej... policajty! A ví majitel domu o tomhle zvěřinci? Herodesa na vás!" postavil se mezi futra vstupních dveří a hněvivě si měřil přítomné.
 
  Bludička 6.2.2017 14:24:27
Lucie A.
Myknu rameny na matku.
"Tak několikrát jsme se pokoušeli ty husle spálit, ale když z toho má jeden vždycky špatnej pocit. Hudební nástroje se prostě neničí. A co, alespoň je doma legrace, nebo tak něco."

Ten Johny Cash mě ale dostal. Na chvíli jsem dokonce i skoro zapoměla, že s matkou pořád nejsem na jedný vlně a začala jsi potichu taky spívat slova. Pak jsem se ale rychle spamatovala a paličatě se rozhodla nadále ignorovat matčinu přítomnost. Ale svědili mě prsty, nejradši bych chytla kytaru a přidala se, tohle byla jedna z prvních písniček co jsem se učila.

Pak jsem ale koutkem oka uviděla něco jiného a úpusmála jsem se. Zajdu do kuchyně a začnu drbat kočku za ušima.
"Ale ale, kam jsi se ty vybrala? Chtěla bys mlsat?"
 
  Margit 7.12.2016 19:32:11
kočka
Velká chlupatá koule želvovinového vzoru se zjeví odnikud. Tak, jak to umí jen ona - je otázka, kde se v bytě dokáže tak dobře schovat a zašít, nicméně se jí to daří celkem úspěšně.

Protáhnu se, zívnu. Zastříhám ušima.
Tady opravdu nemá nikdy nikdo klid.
Zamířím do kuchyně. Když dvojnožci dělají svoje, zejména když týrají ty divné věci, na které vyluzují ty více či méně melodické či nemelodické zvuky, znamená to většinou nehlídané jídlo.
A to by byla hloupá kočka, která by takové příležitosti nevyužila.
 
  AlaCz 1.12.2016 17:32:26
Syn (Adam Abarin)
,,Nu dobrá.. Už jsem si na ně stejně dlouho nezahrál."

Se zlomyslným úsměvem dojdu ke skříni a začnu hledat černé pouzdro na housle. Těch houslí jsem se držel ačkoliv jsem na ně hrál asi tak dvakrát do roka.

Nakonec ho najdu a vytáhnu z něj housle. Po chvíli hledání najdu i smyčec. Chvíli je jen tak zkouším a snažím co nejlépe naladit. Teprve když jsem si jistý pozvednu nástroj a přiložím ho ke krku. Začnu jen tak pro zkoušku hrát náhodnou melodii, chvíli to trvalo než se hrozné kvílení změnilo v čisté tóny.

,,To byly časy když jsem začínal. To jsem mi to vzalo pořád a vždycky se k tomu připojil pes s vytím.."
 
  d3stiny 30.11.2016 7:27:22
matka (Albína Kocourová)
// jen připomínám, že je to BASkytara, na co Albína hraje...

Na obě dery se ušklíbnu. Už by mohly vědět, že takhle to nikdy nenechávám řvát dlouho, rozhodně ne v civilizaci. A bez špuntů v uších. Znovu otočím potenciometrem hlasitosti, ale tentokrát na normální úroveň.
"Jen ať přijdou... Já si to s nimi klidně vyřídím," poznamenám bojovně.
"Probohy, vy jste je ještě stále neprodali?" zeptám se všech okolo.

Pak hrábnu do strun a obývákem se rozezní hluboké basové tóny a po chvíli se přidá i můj zpěv. No, mohla jsem si asi vybrat něco veselejšího, takhle při vánocích... (tohle hraje)
 
  Stouny 30.8.2016 22:05:00
Dileandra Nademlýnská
Docela ráda předám…Vojtovi? Svůj náklad.
„Děkuji.“
Pronesu vděčně a tak nějak nejistě. Stále se tu necítím dobře, a kdybych k sobě byla upřímná, musela bych si přiznat, že tu vlastně být nechci.

Zůstanu stát hned za dveřmi. Občas zahlédnu někoho z rodiny…ale já nejsem připravená jít dál.
„Ještě musím k autu…na chvíli.“
Řeknu všem a nikomu. Obléknu si boty a vyrazím pryč. Potřebuji jen chvíli – chviličku o samotě, abych se na tenhle den připravila. V klidu se vydýchat. Znovu si zopakovat, že tohle zvládnu… že tohle prostě musím udělat.

Vrátím se až ve chvíli, kdy začne dům vibrovat. Slabě se usměji. V tomhle Albínu poznávám. Možná pocítím i trošku škodolibosti.
Jen si ji taky užijte.
 
  AlaCz 29.8.2016 16:31:54
Syn (Adam Abarin)
Pokrčím rameny. ,,Na prstech jedné ruky buch dokázal spočítat kolikrát si mi to NEřekla během jednoho dne." Ukáži zatnutou pěst na znamení počtu.

Pak začne randál. Na tváři se objeví úsměv. ,,Hele jestli to nevypnete tak vytáhnu housle!" Moje zkušenosti s houslemi byly pověstné, když jsem chtěl mohl jsem udělat naprosté peklo.
 
  Rock_Win 14.6.2016 5:30:29
dcera (Gabriela)
Vrhnu ostrý pohled na Adama. ,,Už jsem ti někdy řekla jak moc tě nenávidím? V sourozeneckém slova smyslu..." Ale pak promluví i matka, povzdechnu si.

Lucčiny slova jsou pro mě vysvobozením. Přikývnu a vydám se do koupelny kde si dám rychlou sprchu. Pak si ještě lehnu.

Nevím jak dlouho jsem spala ale i kdyby to byla jen chvíle cítila jsem se o dost lépe. To co mě probudilo byl neskutečný rámus, dobře jsem věděla co se děje. Oblékla jsem se do nového oblečení.

Pak se vydám sa zdrojem hluku - matkou. ,,Hele řekla bych že nás sousedi už tak nemají rádi. Nevidím důvod jim přidávat starosti.. Však znáte jak to dopadá..."
 
  Bludička 9.5.2016 17:50:20
Lucie A.
Chci Adamovi něco odpovědět, ale celé se to rychle zvrhne a už to řeší i Albína.

"Ts, je tam toho. Nechte ji."
Pak se otočím na sestru. "Dej si sprchu a jdi se ještě prospat. Sem si jistá, že to všichni přežijou."

Pak vykuleně koukám jak Albína začne řvát s kytarou jako o život. Doběhnu k bedně a stiším zvuk na nulu.
"Mohla bys to tak nepřežívat? Vím, že sou Vánoce, ale klídek jo."

Prvně sem chtěla říct něco víc kořeněné, ale kousla sem se do jazyka. Nepotřebuju dnes zažívat ještě větší divadlo než tady bude.
 
  AlaCz 9.5.2016 10:17:44
Syn (Adam Abarin)
Nasadím mou velice známou taktiku. Pozvednu ruce nad hlavu a začnu křičet. ,,Ne! Ne! Jau!Tati! Pomoc! Máma mě mlátí!" Každý věděl že když takhle křičím tak se mě někdo sotva dotkne ale byla to taktika jak odlákat protivníka.

Při dalších matčiných slovech se ušklíbnu. Tohle si budu pamatovat.
 
  d3stiny 5.5.2016 21:17:32
"Chytrý chlapec," zazubím se škodolibě. Jen ať hezky přiloží ruku k dílu.

Adam dostane lehký pohlavek na zátylek. "Ten slovník," upozorním ho. "Ale jinak máš pravdu... Příště vezmi radši čisté oblečení, něčím si vypláchni pusu a už v noci průběžně zajídej mastným," poradím dceři. "Odzkoušeno, rodiče nikdy nic nepoznali," ušklíbnu se.

Vyklidím kuchyň, když všechen náklad je odnošen a roztřízené. Zapojím reprobednu, zesilovač a svoji baskytaru. Nádherná umělecká práce s dřevořezbami a trochou intarzií. A pak to na té aparatuře určené pro koncerty v klubech pořádně ohulím, takže se dům rozvibruje do základů. Jednoduše nikdy neodolám... I když doma bývám obvykle rozumná.
 
  AlaCz 5.5.2016 20:36:43
Syn (Adam Abarin)
Vrhnu podezíraví pohled na sestry.

,,Hej co si to tam šuškáte?" Zamračím se a důkladně si je prohlédnu jako bych hledal nějakou známku jejich naprosto "zákeřných" úmyslů.

Pak mě to udeří. ,,Kurva... Ulevím si a snažím se nedýchat. ,,Co to je za smrad? Smrdí to hůř než já když mám vyrazit do společnosti a to už je co dodat." Bylo známo že mě jeden z rodičů pokáral abych použil deodorant a tak ,abych jim jejich slova vrátil, jsem na sebe nastříkal nejméně polovinu celého obsahu.
 
  Rock_Win 4.5.2016 18:59:05
dcera (Gabriela)
Zamračím se na Lucii. ,,Ještě hůř než to vypadá..." Povzdechnu si.

,,No ale mohlo to být horší.."
 
  Bludička 4.5.2016 16:58:51
Lucie A.
Když spatřím Gábi nedá mi se neuškrnout. Nenápadne se k ní nakloním (ani nevím co mi udeřilo do nosu dřív - ta voňavka, nebo to co se tím snažila zakrýt) a spliklenecky špitnu.
"Jak ses vyspala Růženko?"
 
  Rock_Win 29.4.2016 15:57:08
dcera (Gabriela)
Asi dvě hodiny po mém úspěšném a hlavně nenápadném vplížení se do pokoje se probudím. jsem stále plně oblečená jako včera a bohužel ze mě ještě trochu táhlo. Rychle vytáhnu voňavku a pokusím se zápach přebít. To nakonec končí úspěchem.

Otevřu dveře a vydám se do kuchyně na snídani. První věc kterou uvidím je Adam který byl zaražen při jeho pokusu zmizet aby nemusel pracovat. Zašklebím se na něj.

,,Ahoj mami.." Řeknu a teprve potom se podívám na matku. Moje destinace byla stále kuchyně ale po cestě jsem ochotně vzala pár věcí a přenesla je do kuchyně. Tam jsem si rychle namazala rohlík máslem a zhltla ho.

Když potkám Lucii tak jí kývnu na pozdrav. Bylo poznat že jsem byla nedospalá.
 
  Bludička 29.4.2016 15:15:56
Lucie A.
Kouknu na máti a s plnou pusou odpovím "Díky."
Máti toho přinesla zas jako pro armádu. I když, pomyslím-li na apetít mých bratrů, to možná ani nebude stačit.

Když dosnídám, mlčky začnu vybalovat věci, které ještě zůstali v taškách. Né že bych umírala touhou pomáhat, jen nechci zas poslouchat přednášky o mé ingoraci vůči domácim pracím. Hlavou se mi ale honí písnička, kterou se teď učím hrát, Rainbow od Orphaned Land, takže jestli někdo ode mě něco chce, musí do mě šťouchnout.
 
  AlaCz 29.4.2016 8:43:39
Syn (Adam Abarin)
Zastavím se uprostřed pohybu. ,,Kurva, tohle je..." Následovala série nadávek která naštěstí byla jen v mé hlavě. Pomalu se otočím směrem k mámě.

,,Hmm.. Ne? Počkat já nemám na výběr že jo?" Povzdechnu si vydám se pomoci odnést zbytek věcí. Během toho na matku vrhám nepřátelský pohled který říkal že tohle nebyla výhra ale jen taktický ústup.
 
  d3stiny 28.4.2016 22:06:57
matka (Albína Kocourová)
Nakonec se dovláčím s reprobednou až dovnitř.
"Ahoj Lucy," vrátím dceři s úsměvem její pozdrav. "A dobrou chuť," popřeju ještě a vyrazím pro další věci.
"Adame, mohl bys pak místo tréninku na ninju pomoct se zbytkem věcí, prosím?" požádám a uvnitř pocítím určitou škodolibost. Dobře vím, že je v tomhle jako všichni puberťáci.
Petrovi vrazím do rukou jeden z futrálů a tašku s některými z menších dárků a sama vezmu zbývající dva nástroje. Ještě tam zbývají nějaké dárky. Pro osm lidí, toho se nastřádá...
 
  hasonm 28.4.2016 21:28:07
otec ( Petr Abarin)
,, Ehm... Jasně..." , řeknu a připadám si hloupě. Chybu napravím a pak se zajdu kouknout, zda něco nezbylo, kdyżtak znovu odnesu.
 
>> starší >>   >> nejstarší >>
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.