abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Pod nebem > Posádka - NPC
 
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

 

  d3stiny 9.1.2015 10:39:43
Poznámka k podobě Lady
Ne, není zrzavá, ano, vlasy má delší (jak to v reálu má být viz povídka). Je to holt fotka v "dobovém" provedení. :D
 
  d3stiny 9.1.2015 10:37:06
Jméno: Lada Filipova
Zařazení: kapitán
Věk: 37
Na lodi od: 9 (jako technik a technomancer, v 17 2. důstojníkem, v 19 kapitánem)
Další: Tak trochu megaloman se sklony hrát si na boha a slabostí zejména pro ženy. Velká část strojního zařízení Seraphin v současnosti z větší či menší míry nese její rukopis, například mnohorozměrové jádro a hlavní elektromotory jsou její práce, i když právě jádro se opírá o prastaré výzkumy ještě z dob před koncem světa. Ke společenskému uspořádání tak jako většina obložanů přistupuje velmi volně, často se po lodi pohybuje v overalu a ráda tráví čas vně lodě na obslužných lávkách nebo na hřbetě lodě, stejně tak spoustu času tráví v laboratořích. Druhým promine kde co a zpravidla i přátelská.
Na Seraphin se dostala v devíti letech, na vlastnoručně postavené malinké lodi pojmenované Adoráta. Šlo v podstatě o lodní záchraný člun podvěšený pod doutníkovitým balónem naplněným vodíkem a poháněný jednoduchým a vcelku slabým motorem na petrolej a jedinou "kajutou" tvořenou z celt na zádi člunu (stále je uskladněná na lodi, dříve ji Lada tu a tam napustila plynem a proletěla). Už po příchodu se spřátelila s Geneviou Yann, zaučující se ve skladu, a na určitých výzkumech spolupracovala s Trampem Talisabem, již tehdy zastávajícím post šéflékaře lodě. V sedumnácti pak nastoupila na pozici 2. důstojníka, zejména pro svůj cit pro loď, o dva roky později see potom stala kapitánem, když ten dosavadní jí přepustil místo a odešel dožít na jinou loď.
Obecně platí za jednoho ze dvou nejschopnějších technomancerů současnosti a excelentního vzduchoplavce, který dokáže bezpečně uřídit loď i bez toho, aby cokoli viděla, jen podle toho, jak loď reaguje a podle jejích vybrací. Jediný, kdo ji skutečně zná blíže, jsou Tramp, Genevia a Jekatěrina Koroljeva, se kterou si je, jak je všeobecně známo, bližší než blízká, však výlučně na přátelské úrovni (déle pohromadě by se s největší pravděpodobností zabily, nebyo by je Kain obě vyhodil z lodě a sledoval dalekohledem, jak se rozplácnou o zem :D). Její znančná intolerance směrem Kumenta je všeobecně známá, nicméně důvody nekolují ani neoficiálně, žádná ze zůčastněných stran si o tom nepouští pusu na špacír.
Říká se o ní, že pokud jde o intimnosti, není jí toho tak docela cizího víc, než obvykle lidem bývá. Co je na tom pravdy by mohli vypovědět tak leda současný druhý důstojník Peleria Nori nebo kapitáni jiných lodí. Ale znáte drby, nikdy se jim nedá docela věřit. Na druhou stranu je pravdou, že Lada má nejedno tajemství a nikomu o ní není známo vše.
 
  d3stiny 9.1.2015 10:33:56
Jméno: Peleria Nori
Zařazení: 2. důstojník (velitel noční směny)
Věk: 24
Na lodi od: 21 (jako náhrada za odchozího navigátora z noční směny)
Další: nenechá na pokoj žádnou sukni, která není zadaná a u těch zadaných se je snaží uhnat i s jejich polovičkami, aby se neřeklo (zná ale meze a ví dobře, kdy není právě v jejím zájmu je překračovat, což jí ale nebránilo pokusit se, úspěšně a ne jen jednou, o Ladu), trochu bohém, ale vždy se tváří, že co dělá a říká je smrtelně vážná věc, sex je pro ni jen sex, do vztahu by ji nikdo nedostal ani párem volů, podobně jako vášnivým chvilkám se ženami holduje i koním a když je volná chvíle chutě je projíždí, směnu tráví především pochůzkami, pedant (navzdory jisté míře bohémskosti vyžaduje ve věcech pořádek a svou práci bere vážně doopravdy), rozená na vzducholodi Lostris, kterážto loď patřila k těm menším, takže musela zastávat více pozic současně a přičichla ve větší či menší míře ke všemu a má z té doby komplexní znalosti o fungování lodě, na post 2. důstojníka se dostala jako náhrada za Kumenta, bez jakéhokoliv komentáře posádce degradovaného Ladou (oficiálně přeřazen na pozici zástupce velitele denní směny, což je ale ryze papírová pozice, kam byl neoficiálně uklizen, důvod je předmětem spekulací), nutno dodat, že je v ní i o něco málo lepší, či spíše důslednější - povinnosti staví před ambice
 
  Miastro 29.12.2014 17:45:17
Jméno: Sebastien
Zařazení: Všestranný pomocník, teď v kuchyni.
Věk: 13
Na lodi od: Dostal se na ni před 5 lety.
Další: Drobný a obratný zlodějíček a perverzák. Na Seraphin se dostal jako sirotek, co zalezl z hladu do zásob jež kladky vyzvedávaly na vzducholoď. Než jej posádka chytila, stačil spořádat dost zásob. Díky vzdálenosti i jeho původu se nakonec rozhodlo, že si dluh odpracuje a pak jej vysadí. To udělal, ale loď mu přirostla k srdci na tolik, že zůstal. Možná to byly i ženské, ale to je jen předmět úvah. Rozhodně se dostal všude a využíval to při špiclování a zlodějině. S Juliet na raní směně má velice přátelský vztah, i když se oba často hádají. Ostatní jej znají většinou také.
Ve své sbírce má podprsenku 2. důstojníka Nori, Julietiny záhadně ztracené kalhotky.
 
  Stouny 28.12.2014 21:55:36


Jméno: Kument Gital
Zařazení: Zástupce velitele denní směny
Věk: 25
Na lodi od: přišel před 2,5lety
Další: Kument je ambiciózní, charizmatický a cílevědomý mladík, který byl původně na loď přijat jako 2. důstojník - před necelým půl rokem byl však Ladou degradován na zástupce velitele denní směny. Tuto změnu nese těžce, a když se napije, neváhá svoje okolí hlasitě upozorňovat na svůj nevyužitý potenciál. Brzy po příchodu na Seraphin se začal scházet s Laymou. Chvíli to vypadalo, že ti dva zůstanou spolu, ovšem asi před devíti měsíci se jejich cesty rozešli a Kument si našel náhradu.
 
  Stouny 28.12.2014 21:16:05


Jméno: Genevia Yann
Zařazení: Skladnice
Věk: 42
Na lodi od: Více jak 30 let.
Další: Matka Laymy. Bývala společenská, přátelská a po letech strávených na lidi se stala dobrou duší posádky. Po smrti manžela se však stáhla do ústraní, s nikým nemluvila a svých přátel se více a více stranila. Až po nehodě své dcery se začala znovu ve společnosti objevovat. Zatím jen pozvolna a opatrně. Svou práci zastává s pečlivostí a až urputnou odhodlaností. Moc dobře ví, co by bylo v sázce, pokud by nebylo vše pečlivě připravené a zajištěné.
 
  d3stiny 28.12.2014 17:26:50
Jméno: Ivory Fulgrum
Zařazení: 1. důstojník (velitel denní směny)
Věk: 28
Na lodi od: narození
Další: spíše klidný, loajální v prvé řadě Ladě a teprve pak lodi, tu a tam se s někým přátelsky pošťuchuje, zdržuje se hlavně v kokpitu, bývalý kormidelník, prvním důstojníkem cca 12 let.
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.