abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Pod nebem

NP vzducholodě [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: d3stiny dne: 10.2.2015 20:50:53]
  [oblíbené]
  podklady [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  Albína a Dileandra [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Politickohistorický kontext a spol [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Slovníček pojmů a zkratek [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Rosa a Karin [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Posádka [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Posádka - NPC [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  Seraphin [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

d3stiny
5.3.2017 4:18:42

prosím prosím zanechat fórko, používám ho jako zdroj podkladů + pro některé mimojeskynní herní linky. ;) (ať to teda máš ofiko ;))

Janika
4.3.2017 21:14:12
Upozornění

Jeskyně, ke které patří tohle fórko, byla uzavřena. Fórko bude také uzavřeno. Pokud si z něj chcete něco zálohovat, máte čas do soboty 11.3.2017. Pokud byste potřebovali delší dobu, napište to prosím sem do fórka.

Janika

d3stiny
22.11.2015 13:09:44

tak technické komplikácie striedajú jedny druhé... v pondelok ďalšie kolo snahy mať funkčnú techniku, snáď tentoraz úspešnejšie. na to, že som chcela začať už začiatkom mesiaca...
len aby ste vedeli, že som to ešte neodpísala.

d3stiny
29.10.2015 9:02:41

tak ntb sa ukázal byť v odpisovom stave, doska ide do kelu... takže budem dupať po krku prozmenu hemmondovi a s trochou šťastia budem mať v prevádzke stolný (tomu tiež odišla základná, už koncom jara, no boli vtedy alternatívy, tak som to neriešila a potom to zas bolo zbytočné, do teraz) do dvou troch týždňov, snáď aj skorej.

d3stiny
21.10.2015 0:59:31

najskôr sa dokončí ten flashback s príchodom Juliet, pak himalájska úvodná časť. neskôr to sepíšem.

a ináč dobrá správa, v piatok si idem pro ntb (aj keď nemá wifi a výkonom na úrovni mobilu a nemá batériu, ale na písanie a net (cez mobil) bude viac ako dosť. čiže sa pustím do prepisu.

Lunggg
19.10.2015 16:31:49

Pěkné flasbacky... Zajímavé :)
Ale, jsem zvědav spíše teď na budoucnost :)

d3stiny
14.10.2015 21:43:13

v Podkladoch máte niečo k Lade a tiež štyri flashbacky, teda ich nástrely, už rozpísaný s príchodom Juliet tam však nieje (ten už aj tak poznáte, iba dodám, že v priebehu tejto udalosti sa Kument dopustí zrady). akékoľvek postrehy a nápady vítam.

d3stiny
12.10.2015 13:15:13

takéto veci by som videla radšej v pozadí, ako sekundárnu linku, hlavná je a bude až do konca záchrana Lady a odhalenie čo a kto sa za tým skrýva. ;) a tiež sa nakúsne minulosť Zeme. vzťahy sú iba korenie a dodávajú plastičnosť postavám aj príbehu. :)

Bludička
12.10.2015 12:33:37

Tak z toho bude iná telenovela. xD

d3stiny
12.10.2015 9:59:34

nie nutne, ale previesť to na literárny žáner hej. ako dlhé to bude a či to niekedy niekde vyjde, to je vo hviezdach.

Lunggg
12.10.2015 9:42:49

Zaujímavé.... Takže pokud to chápu správně, chceš z toho udělat knihu? :)

d3stiny
10.10.2015 22:59:22

niektoré pasáže budú marast, hlavne dialóg Lada/Genevia, nad tým som sa ozaj sekla, ale myslím, že už viem, ako si s tým poradím. viacej asi strávim nad ostatkom, kde budem viacej rozvádzať scény z tých "stručných" osekaných PJských postov...

len tak na okraj, čo sa mi honí v hlave. som príšerná dohazovačka... :D
"ták, Lada skončí s Geneviou, tu nieje moc čo riešiť... po Layme by mohol pokukovať Kain, ale mal by smolu a namiesto neho prihrajme Nathana! partia viac ako dobrá, Layma by konečne mala niekoho, koho si zaslúži a keďže Nathan by mal u Lady smolu, aha! veď Layma je už kapitán namiesto Lady! a je to jej dcéra! ale nie, vážne, to by mohlo byť, nieje to vôbec zlý pár... 8) a Kain by mohol prozrieť a začať sa dvoriť Kaywinnet, to by bol krásne kontrastný pár.hehe, tých dvoch by som ozaj rada videla pokope. :3 (a nosil by jej kafe a mechanické suveníry a mal by pochopenie pre jej vášeň ku strojom a porozumenie pre ňu a skladal by jej komplimenty (poéziu radšej nie :D) ... a čo si budeme hovoriť, takmer dvojmetrový chlap s vyšportovanou postavou... len keby to porád neschovával pod tým svojím úborom... a viacej dbal o svoj vzhľad. okrem toho by jej bol vďaka svojej konštitúcii oporou nielen obrazne. a má takmer dvadsaťročnú prax so vztahmi. ;) (no čo, no... :P) a. ešte dlhšiu s bojom, čiže by ju vedel vždy ochrániť. 8))"
berte to iba ako humor, nič záväzné, čím by ste sa museli riadiť (aj keď by to stálo za zváženie, hm? hm? :D no dobre, už som hodná. ;) :D). :)

d3stiny
8.10.2015 19:52:38

v prvom rade kopa domluvy, pravdepodobne tuna... s tým, že všetci budú mať prístup k mimoherným veciam, ktoré boli iba v pošte, dám k dispozícii aj niektoré veci, čo boli čisto PJské, ako trebárs harmonogram dobrodružstva, nástrely scén a flashbackov, niektoré ďalšie veci a začneme to preberať, čo a ako bude, ďalšie plány, podoby scén... pak sa to bude písať, kto bude čo, to bude zase o domluve, asi ale hlavne ja, aby sa držala jednotná forma, predsa len to bude menšia novela, nie herné zápisy, a tiež stále viem najviac o tom svete (čo sa v priebehu bude meniť, tiež by smolila rada využívala sekundárne línie, ktoré kľudne môže písať ktokoľvek). teda, ten prvotný text dám dokopy, pak na to zase všetci sadneme a začne sa s editácií, pričom si každý bude korigovať najmä svoju postavu, ale tiež NPC, scénu, formu...
videla by som to primárne na er formu plus občasné ich formy z pohľadov kľúčových charakterov podľa situácie, aby to tiež nepôsobilo rušivo, ale príbehu to prospelo (a tu by som rada povýšila Geneviu, lebo bude stále na lodi a bude tak môcť poskytnúť pohľad na tamojšie dianie v dobe, kedy bude záchranná skupina zrovna na povrchu, čo by tiež mohlo priniesť zaujímavé veci a informácie, ale záleží na Stouny)

samozrejme už teraz sa môžte vyjadrovať.

štart tohto projektu by som videla tak na začiatku listopadu, do tej doby snáď budem mať kedy spracovať doposiaľ odohraté do beletristickej formy, aby sa dalo začať pracovať s tým.

a ako motivácia - ak sa to podarí, preženiem to pres svoje kontakty, vybrúsilo by sa to čo by len šlo a pak by sa to mohlo skúsiť pretlačiť do niektorého vydavateľstva. (Straky na vrbě nie, šéfa poznám, keď je v tom homosexualita, neprejde to, Bronec je tým známy, ale preptám sa známych, možno Mytágo)

Bludička
7.10.2015 21:47:31
d3stiny

A ako si to spoluatorské písanie predstavuješ? Lebo ja by som rada.

d3stiny
5.10.2015 20:50:18

nie že by sa niekto zaujímal, ale aj tak... z časových, technických a najmä osobných dôvodov pozastaveno na dobu neurčitú, skôr dosť dlhú. maximálne som ochotná s tými, čo majú ozaj záujem, toto konkrétne dobrodružstvo naďalej spracovávať v režime spoluautorského písania.

Miastro
1.7.2015 17:05:43

Dlouho nula asi mě propusť děkuji .)

d3stiny
3.6.2015 20:44:16

no, lezou mu tam NPC, žejo... :P

příští týden tu nejspíš nebudu - brigáda na slovensku, kde nevím, jestli se dostan k internetu.

Lunggg
2.6.2015 19:52:53

Takže si Tramp válí své staré kosti v nemocnici a čistí stůl jo? :D

d3stiny
2.6.2015 10:43:21

tak pokud se někdo prohlídce nevyhnul, tak z delegace už všichni prohlídkou prošli, teď už leda ty, co mají později pomáhat s transportem zásob k lodi.

Lunggg
31.5.2015 21:35:55
d3stiny

Takže už jsem všechny prohlédl, nebo ke mě má někdo dorazit?
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.