abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Hra > Level

Bila Listina Novacku [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Sardirius dne: 14.12.2017 22:21:49]
  [oblíbené]
  Pridelenie hviezdy (archív) [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  Černá listina [přímé podkategorie: 1]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Morniel Modrý
5.12.2018 23:15:31

Připojuju se, jsem moc rád, že většina mých nominací vyšla:)

Cliff5
3.12.2018 0:26:36
Gratulace

Gratuluji všem k hvězdičkám přeji si, aby jich přibývalo a bylo pro koho tvořit.
Hlavně gratuluji Harrietě k speciální hvězdičce i mně v začátcích hodně pomohla a pomáhá doteď.

Harrieta
2.12.2018 19:10:27

Gratuluji všem, kterým přistála krásná, naleštěná úplně novoučká hvězdička. Ať se vám dál daří tak dobře jako do teď:-)

Aldiana
2.12.2018 18:49:49
Gratulace

Gratujuli všem obdarovaným. Jen houšť a větší kapky! :)

Liraell
2.12.2018 17:52:01
Nové hvězdy na abarinském neby

Tak se rozdali hvězdy, seznam najdete s archivu hvězd. A co se těch barev týče - barvy mají ze mě dobrý den a tak to prostě nesedí. Příště se na to vyprdnu a bude vše bíle :P

Hezký advent!

Harrieta
18.11.2018 19:11:20

Podporuji povýšení pro hráče: Aldiana, Attylloe, Bronn, Dahabaka, Hamaluso, Jacobo, Perel a Sardirius.

Morniel Modrý
26.10.2018 18:14:57

Tak dneska už je level i vizitka, žejo. Osobně přijmu každého kdo mi nějak smysluplně napíše že chce hrát, ale když už někoho scháním sám, tak dá rozum že hledám nejdřív mezi stříbrňákama a zelenáčema :)

Tak Hamanusla jsem už na zelenou nominoval, ale zaniklo to v šumu, tak ho nominuju znovu...přesně to vystihnul Attyl, za sebe dodám že má taky svatou trpělivost s mojí nedochvilností...ale to mají vlastně všichni :D

Souhlasím s Perelem a Sardiriusem na stříbrnou...

...a ještě bych zmínil modrou pro sally.owens, a popřípadě restoraci hvězdy Katcherovi-Schwarzwaldovi...

ashuas
26.10.2018 16:41:35

bylo zde omezeni (pokud se nepletu tak stale je) na 10 postav pokud hrac nema zadny level

duvod byl ze se vyskytly pripady, kdy se nekdo registroval vyprodukoval hromadu postav a jeskyni a uz se nikdy neukazal...

nektere levely vznikly behem historie ale take se behem casu zmenil jejich vyznam

Attylloe
26.10.2018 14:35:20
Nominace

Dobrá tedy. Sice nechápu, proč řešit nějaké hvězdy, myslím, že hlavní je hra a nepotřebuji vědět, jakou kdo má hvězdu, zvlášť, když jsem už zjistil, že to vůbec nevypovídá o kvalitě psaní.... Přesto tedy napíši alespoň něco. Řeším jen lidi z mé jeskyně, jak jsem spokojen s jejich přístupem ke hře a s kvalitou příspěvků.

1) Hamaluso by rozhodně měl mít nějakou hvězdu, musím ocenit, že se snaží, že když nenapíše dobrý příspěvek, bez keců opraví, co mu řeknu a z chyb se poučí. Navíc je celkem aktivní.
2) Dahabaka má pouze zelenou, je zde již celkem dlouho, má velice kvalitní příspěvky a je velmi aktivní, navrhuji zvýšit.
3) Jacobo, výborný přístup k postavě, většinou celkem aktivní, kvalitní příspěvky, také myslím, že by měl mít víc, jak zelenou hvězdu.

Tím z mého pohledu končím. U ostatních bych řekl, že jejich hvězda odpovídá kvalitě hráče.

Perel
26.10.2018 14:25:26
Aby se neřeklo

Tak když už se tu na všechny pěje taková chvála, tak si musim taky přidat svoje. Za mě jsou nominace dvě a obě už byly řečeny, je to ... *chvíle napětí* ... Hamaluso, páč jak už bylo řečeno, je tu dlouho, píše hezky a nějakou tu hvezdičku by mohl mít na čele nalípnutou a zadruhé ... *ještě o něco větší chvilka napětí* ... Aain, která tu sice není tak dlouho, ale píše opravdu hezky.

Konec hlášení a děkuji za pozornost :D

AlaCz
25.10.2018 22:38:08
Renesance

Tak pokud se tady nadhazují opět nominace tak sem něco přidám sám.

Hamaluso-Na zelenou (minimálně), Ham už tady je pár let a vysloužil si to.
Aain-Na zelenou, opravdu dobrý hráč z toho co jsem viděl v Haradu.
Bronn-Na stříbrnou. Další člověk co už tady chvíli je a prokázal znovu a znovu, že si zaslouží víc než jen zelenou.

Hamaluso
25.10.2018 22:25:36
Ehm ehm *čištení krku*

No.. Takže... Chtěli jste to tak nějak oživit. A jak tak vidím, tak hvězdy se znovu udavaji.. Takže tady jsou některé mé nominace, pokud budou brány v potaz:
AlaCZ- na modrou. Je to dobrý PJ, hrál jsem pod ním už hodnekrat a je opravdu dobrý
Aain-na zelenou. Také dobrý hráč, sice taková kolisavejsi aktivita, ale také píše pěkně
Bronn-na střibrnou. Sice jsem a ním hrál pouze v pár jeskynich, ale výborný spoluhrac s pěknými příspěvky
Sardinius-stribrná. Sice byl povýšen nedávno, ale zaslouží si už i tu stribrnou. Je sice "nováček" ale píše pěkně a má zajímavé postavy
Attyloe-Modrá. Také výborný PJ. Vice netřeba říkat.
Simonkol-stříbrná. Výborný spoluhráč, ma velice zajímavé příspěvky.
Perel-stříbrná. Podle mě si ji zaslouží. Pise zajímave a opravdu hodně RP, i když to není potřeba. A to se cení

ashuas
25.10.2018 21:15:04

prosim ozivit

Morniel Modrý
9.2.2017 22:03:58
Spammeři:D

Ok...*teatrální povzdech*...když to nepřevedu nenápadně zpátky k tématu já...
Všimnul jsem si, že A) dlouho nebyla Bílá a B)takovej Ham, kterej už je tu dost dlouho, abych si ho všimnul i já, by už zasloužil...a ne naplácat, ale zelenou...možná bílo-zelenou za přístup:-)

Pro rejpaly:
Lekce z demokracie vzor (nejen) Selimie:
1)Lidi chtějí pocit, že se podílí na vládě, a ten dostanou
2)Lidi se nemusí doopravdy na vládě příliš podílet. Konkrétně v Selimii si přímo volí starostu, tím to končí. Starostové pak volí okresníky, okresníci vyšší a vyšší úředníky až ke králi...A v každé radě má její předseda nejen vyšší funkci, ale 4 hlasy z 11...hádejte proč? Inu, protože než podmazávat 5 lidí je snazší podmáznout dva 0:-]

Lunggg
15.10.2016 22:30:35
Lord Tarkaurius

To beru! Už se hlásím ihned :D Nebo napíšu Pjjoj... Za chviličku :D Ale jdu do toho :D

Lord Tarkurius
15.10.2016 19:09:24
Lunggg

No hele mě rozsekala spíš ta moje gramatika, ale děkuju :).
Pokud si s námi chceš někde zahrát tak Valcie je tuším furt ještě na jedno království volná, ale tam si se mnou moc srandy neužiješ. Ta mám dost dark a depresivní postavu.
Kde by se ti mohlo líbit jsou Lovci a Kořist od Lorda Matěje... tam hraju sám sebe, sice upíra, ale já piju lidem krev docela běžně čili se to ztratí. Každopádně v té jeskyni je teď... dost mrtvo... chtělo by to novou krev... trochu to oživit... vnést tam trochu slunce. To poslední teda radši nedělej, ale jinak tě tam Marty určitě rád uvítá.

Mor

Já ti dám rádio Jerevan! Počkej po reportu! To ti bude z každý přístavní putiky vyřvávat hotovej Slobodnej Vyse!rač! A to budeš koukat až tvoji poddaný zjistěj že seš kapitalistickej, elitářskej vykřisťovatel a tajně jezdíš na zasedání rady jezinek! To budou stávky, to bude hlas lidu chlapečku! My tě z tý demokracie vyléčíme!

War

Hele já se bednout asi nepůjdu protože je to pravda, ale jestli máš mezi žebrama někde ještě místo, tak znám jednoho moc šikovnýho elfa... ale to až po tom spojenectví proti Morovi jo? Neboj, jelikož vyhodnocuju bitvy tak to bude takovej fofr, že jediný co na nich bude na konci roku připomínat piráty budou dřevěný nohy a pásky přes voči.

warsong
6.10.2016 19:41:43
Tark

Proč ne... Dobrá půda stranou od všech těch zapálených eldagských politiků a nasraných jezdců mi vždy přijde vhod. Tëšim se, co bude dál :D

Ale s tou chválou se jdi vys... Bodnout :D
Nechci ti radit, ale možná by teď mohl mít jeden nejmenovaný pouštní vládce nebývalé štěstí... Třeba bys to pak dotáh až na admina :D

Morniel Modrý
3.10.2016 21:04:46
Lunggg

Odteď dělá Valcii! Sám, když je chytrej jak rádio Jerevan!:-D

Lunggg
2.10.2016 18:20:43

No... Nechci to tu nějako spamovat... Ale tohle mě opravdu rozsekalo :D
Kdyby jsi Lorde někdy dělal nějakou jeskyni, řekni, hlásím se jako dobrovolník :)

Lord Tarkurius
29.9.2016 23:16:28
Ostuda

No není moc trapnějších věcí než po udělení nejvyžší (na kterou sem kdy měl ambice) hvězdičky skoro měsíc prakticky nepřijít na Abarin, ale kdo ví co všechno se mi v poslední době plete pod nohy, ten snad chápe.

Každopádně chci se vší pokorou a obří radostí poděkovat. Téhle hvězdičky si opravdu moc vážím a snad mě nakopne rychle do hraní až se mi život zase vrátí do kolejí kde člověk nezvažuje užívání zakázaných substancí aby nahnal pár volných hodin týdně.

Rád bych taky poukázal na Warsongovy morální kvality, protože pokud mě na hvězdu navrhne někdo, kdo díky mému vyhodnocování v jeskyni projel už asi tři bitvy za sebou. Tomu vážení přátelé říkám schopnost odlišit se od postavy (vlastnost, která na Abarinu velice často chybí) a hluboce před ním smekám.

War

Velice ti děkuju za nominaci i ty hezké slova kolem. Navrhuji, aby sme na oslavu vyplenily jeden nafrněnej ostrůvek plnej mořskejch myší a rozdělily si poklady... prachatý jsou prej dost :)! Co ty na to, nemáš s nima náhodou nevyřízený účty? :)

Morn

Ha! Kde jsou tvoji bohové teďka co?
Já ti dám šarže ty jeden zmoklej, vypelichanej racku... já ti dám kočírování! Tss, jak si myslí že když mu něco velkoryse dovolím tak je to jeho zásluha... víš co teďka udělám? Vytáhnu notýsek nadepsaný "Věci které Morn neudejchá" a začnu odškrtávat položky :P ! To bude žůžo! To se zapotíš! Ještě uvidíme kdo tu bude nosit náhubek MUheHEheHE.

*Ždímajíc energii z mocné hvězdičky, shodí ze sebe okovy despotického Morniela Modrého (familiérně přezdívaného Mor)... načež vytáhne zářící, zlatem a drahokamy vykládaný, notýsek posledního soudu... a jde Morovi udělat ze života peklo.*
>> starší >> >> nejstarší >>

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.