abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::

Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Lord Viktor IX.
19.5.2018 16:41:27
Návrat do minulosti

Zdravím všetkých,

dvere jaskyne Návrat do minulosti sú otvorené!

Ide o klasickú jaskyňu, na štýl písania RP príspevkov.

Hľadám hráčov do mojej novootvorenej jaskyni. Cieľom tejto hry je nájsť stratený a ukradnutý talizman a vrátiť ho spať do mesta Torsiken.

Ak by ste mali o hru záujem, tak mi napíšte do pošty a tam sa o postave dohodneme. :)

S pozdravom,
Lord Viktor IX.

Scur
20.11.2016 9:44:33
Tamta jeskyně

Ahoj, hledám do své jeskyně ještě tři další hráče.

Nejsem vybíravá, ale uvítala bych postavy typu:
- Snobský, narcistický metrosexuál.
- Pesimistický, sebestředný emař.
- Věčně vyděšený, hysterický zbabělec, který od začátku netuší, co se děje.
+ Obecná podmínka je jejich šílenost.

V jeskyni už máme od přírody podnapilého pyromana a inteligentního jezevce.

Prosila bych co nejdřív, protože má jeskyně časový limit. (O zkouškovém se vám nebude chtít hrát a po zkouškovém zapomenete, že v nějaké jeskyni jste, takže do té doby bychom mohli toho -anýho draka majznout, ne?)

AlaCz
24.10.2016 21:45:44
Hra o Trůny

Nakonec jsem se odhodlal tuto jeskyni.

Jedná se o jeskyni jenž je založena na Písni Ohně a Ledu (lépe známé jako Hra o Trůny). V jeskyni se budete moct zhostit rolí velkých lordů samozvaných králů či obyčejných pěšáků, celá hra se odehrává v "Co kdyby" stylu a vůbec se nebude držet canonu..

Více ve verbíři..

d3stiny
29.7.2016 21:46:03
Železné měsíce

Tak jo, zcela nečekaně přicházím s novou hrou. ;) upíři, lehký steampunk i starý dobrý středověk a navrch ztracená vyspělá civilizace, po které zůstaly ve vzduchu se vznášející železné měsíce. obšírněji ve verbíři či v poště. :)

d3stiny
26.7.2016 20:32:04
Scur

škoda, že jediné, co mám v repertoáru já, je scifi s prvky fantasy, postapo steampunk a urban fantasy zasazené do současnosti, kam by bohužel chudák Estillon moc nezapadl, protože jinak bych možná byla vyhovující PJ (i když občas malinko detailista... :D ). (ale jako jo, klidně si tě vezmu i jen tak. :D )
btw, mám úplně stejný problém, pár postav bez domova - 5 úplně a 2 v jeskyních, které tak nějak vyšuměly...

Scur
20.7.2016 20:03:46
Estillon

Zdravím. Zjistila jsem, že mám moc volných postav, kterým padly jeskyně a teď mi tam chudáci tak nějak bezvládně trčí a nechce se mi je posílat do stoupy. Čili, chci inzerovat pro Verbíře současné (které mnohdy neřeknou vše) i budoucí (jež mou nabídku snad shledají dostatečnou).

Koho nabízím: Estillon je mladý elfí šlechtič, kterému právě vymřel rod a tak tráví svůj osamělý život na chátrajícím hradě, kde se věnuje svému jedinému a největšímu koníčku - pyroforství. Nejčastěji ho tedy najdete ve stájích (dokud je neodpálil), kde v klidu provádí chemickou revoluci. Na to samozřejmě potřebuje hromadu pomůcek a mnohdy vzácných ingrediencí, kvůli nimž už prakticky rozprodal celý rodinný majetek a doslova se mu rozpadá střecha nad hlavou, zatímco na hlavní bránu klepají vymahači dluhů. Je tedy jen otázku času, kdy na něj zaklepe dobrodružství, pravděpodobně s příslibem peněz, ale pozor, bude se bránit do poslední křivule.
Povahou je mírný, spíše stydlivý, velmi zdvořilý a nechutně dobrostrdečný, což si spousta lidí plete s naivitou. Má ale svoji hlavu, hrozně nerad cestuje a jelikož utopil své mládí zabarikádovaný v knihovně, o skutečném světě zatím jen četl. Dostat ho z jeho útulné komnaty nebude lehké, možná ho budete muset vyplavit nebo vykouřit.

Koho hledám: Za jiných okolností bych hledala PJ se smyslem pro humor a ochotou vzít do hry problémové postavy, ale protože jsem už pár let o žádného nezakopla, tak říkám KOHOKOLIV! PROSÍM! VEMTE SI MĚ!

Ps: Případné dotazy piště do zpráv ;)

d3stiny
27.4.2016 20:21:22
Worldbreeders

chcete tvořit nový svět? vtisknout mu tvář a určit podobu života na něm? poznat budoucnost vzdálenou dvacet tisíc let? pak neváhejte a přidejte se! trocha zábavy s genetickými laboratořemi zaručena. ;)

AlaCz
5.4.2016 16:42:42
Příliv Temnoty

Tak aby těch Dragon Age jeskyní nebylo málo tak jsem založil "novou" jeskyni která vypráví mou verzi příběhu po prvním Dragon Age.
Hledám jak znalce i nováčky.

Více najdete ve verbíři a v jeskyni.

Žněc
22.3.2016 22:12:18
Rezavý meč

Vytvořil jsem novou fantasy, dost možná klasickou jeskyni s relativně volným RP konceptem pro hráče. Pokud máte zájem a nechcete se nechat tlačit časem, podívejte se do verbíře, kde získáte náhled i více informací.

Případně mne můžete kontaktovat poštou.

Těším se na Vaši spolupráci.

PS: Nejedná se od DrD.

Attylloe
10.3.2016 2:52:23
Odkaz šedých strážců

Zdravím všechny,

Vytvořil jsem novou jeskyni na motivy hry Dragon Age, jelikož ta původní už velmi dlouho stojí. Rád přijmu snaživé hráče, ať ty, kteří hru dobře znají, tak ty, kteří o ní v životě neslyšeli.

Více informaví ve verbíži nebo na foru Odkaz šedých strážců.

hasonm
17.2.2016 13:53:19
DrD

Potřebuji doverbovat postavy, takže pokud jste schopni psát alespoň krátké příspěvky denně či maximálně jednou za dva dny, jste vítáni!

Chcete si zahrát klasické DrD v propracovaném světě se vším?
Vypracovat se na nejmocnější hrdiny světa, vyrábět silné výbušniny, měnit svět za pomoci astrálních sfér, vyhrávat epické bitvy, anebo snad ovládat živé tvory?

To vše a ještě mnohem více najdete v této jeskyni!

Tak neváhejte, připojte se a vstupte do mého světa

Miastro
16.1.2016 14:33:44
Mlha (Horor)

Jeskyně s jaksi ponurou a děsivě bezmocnou atmosférou, v téměř povídkové verzi, kdy se hráč ocitne v něčem, co postrádá smysl reálného světa. Je to příběh nastíněných postav, tedy povolání, jež promyšleně zapadají do děje. Jeskyně bude oddechová s termínem 1 do týdne a dle chuti.

Hledám zasloužilého policistu, pumpař/ka, realitní makléř/ka, rodina na výletu.

Dohoda na poště.
Miastro

Kooky
21.12.2015 19:48:18

Star Wars: Řád Jedi

Kdysi dávno, v daleké galaxii..... byly po tisíce generací byli rytíři Jedi ochránci míru a spravedlnosti ve Staré Republice

Nová jeskyně na motivy Star Wars, jestli chcete vědět víc, zamiřte na verbíře nebo rovnou na fórum.

Rock_Win
17.12.2015 21:11:16
Lovci Démonů

Lovci démonů, mocní válečníci vládnoucí mocí chaosu. Mnoho mocných válečníků, mágů, lučištníků a jim podobných stanuly proti plamenům Legie ale jen oni obstály, jen oni byly schopni využívat zbraně nepřítele proti němu.

Nabízím svoji verzi příběhu založeném na universu Warcraftu. Více info ve verbíři...

AlaCz
13.12.2015 16:34:57
Vláda Chaosu

Jeskyně založená na hře Warcraft 3 Reign of Chaos.
Pokud budete chtít vědět více navštivte verbíř nebo mi pošlete zprávu.

Marylou
11.12.2015 9:26:11
Icewind Dale

No, koukněte sami. ;)

Mario Black
2.12.2015 11:09:19
Život v Řádu

Vážení a drazí milovníci fantasy a abarinu.

Ve verbířích můžete nalézt i moji novou jeskyni, která se bude odehrávat v paladinském řádu, kde budete hrát za nově přijaté rekruty. Budete zde vést normální klasický život a sem tam budete vysílání na nějaké ty cesty. Ať už bojové, nebo jen nějaké to zařizování ohledně věcí vašeho chrámu.

Nepůjde tedy o jeskyni, která má nějaký přímí děj. Vše se bude často odvíjet od toho, co vašeho pomateného PJe (tedy mne) zrovna napadne. Povolání a rasa nehraje příliš velkou roli. Jen bych požádal, aby byli vaše postavy dobrého zaměření.

AlaCz
1.12.2015 22:09:11
Čas Podzimu

Založil jsem novou post-apokalyptickou jeskyni z mého vlastního světa.

Jeskyně bude o přežívání v post-apo světě a spolupráci se svým okolím, hráči budou mít naprostou volnost a budou si moct jít kam chtějí.

Více ve verbíři.

Attylloe
27.11.2015 17:38:47
Honba za dobrodružstvím

Vážení a drazí,

rád bych vás pozval do verbíře na jeskyni Honba za dobrodružstvím, je to slušně rozjetá jeskyně, výborní hráči a napínavý příběh. Doplňuji další postavy pro obzvláštnění hry a doufám, že se někdo najde.

jaguar12
20.11.2015 9:44:59

V obležení

Zahrajte si za člověka, který chce pro svou zemi jen to nejlepší, za chamtivého trpaslíka, který do toho jde kvůli vidině zisku a nebo za zlého skřeta.

Tato jeskyně je ve verbířích už trochu více dní. Trošku jsem pozměnil verbíř, tak se na to podívejte i vy, co jste to už viděli. Víc prozrazovat nebudu. Koukněte se do verbíře, jeskyně nebo fórka.
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.