abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: sally.owens dne: 2.9.2019 18:33:22]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  tst [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >    >> nejstarší >>

d3stiny 8.12.2019 0:38:09
Po třech hodinách jsem konečně skončila s nápovědou... Ne že bych ji psala novou, to mi jen tak dlouho trvalo ji celou projít, upravit formátování a aktualizovat ji, aby odpovídala současnému (novému) stavu. Mám dost... Ale stejně ještě pokračuju. A až se vyspím, zajdu to nahrát na betu (zatím moc nefunguje, ale bude!)

d3stiny 7.12.2019 17:38:04
A bude víc, aspoň funkčně, dělám na tom a posouvám se kupředu, dneska nad tím zas budu sedět, dokud doslova neusnu

Bludička 5.12.2019 11:38:41
random šplech
neskutočne ma teší, že abarin stále svojim spôsobom žije :) netvrdím, že prekypuje životom, ale aj to málo je niečo ^^ ♥

AlaCz 25.11.2019 21:04:32
Vymazaná mezipaměť a už to funguje, dík

d3stiny 25.11.2019 20:56:07
No, ony dnešní prohlížeče šetří data a soubor, který nastavuje vzhled, stahují jen jednou za Uherský rok. Zkus vypnout úsporu dat nebo vymazat mezipaměť. Případně jiný prohlížeč, než ze kterého na abarin chodíš normálně.

AlaCz 25.11.2019 20:45:48
Co jsem pochopil je tam šedá linka na mobilu ale ne na počítači/tabletu

d3stiny 25.11.2019 20:45:06
Nevím, mně na to přišlo dostatečné to barevné pozadí pod přezdívkou a datem - zobrazuje se ti? Mně to mobil vytrvale odmítá vykreslit, protože úspora dat, jenom když ji vypnu, tak to zobrazuje správně...

AlaCz 25.11.2019 16:11:42
Myslím si, že by bylo nice kdyby každá zpráva byla i nadále oddělena linkou. nemusí být stejná nebo výrazná jako ta předchozí ale bylo by to vizuálně trochu příjemnější.

Já teda vím úplné hovno o programování jen říkám, jak to vypadá z mého konce uživatele

ashuas 21.11.2019 23:06:27
test

ashuas 21.11.2019 22:46:01
hele ja jen drobne pomaham

Niniane 21.11.2019 22:41:14
Teda vy jedete! Super! Palec nahoru. :D

Navíc je vtipné, jak změna způsobila poprask na laguně... Tyhle stojaté vody už to potřebovaly. ;)

ashuas 21.11.2019 22:38:32
protoze nadpis
a furt nemuzu najit ty zatracene uvozovky jsou schovane fakt penke

ashuas 21.11.2019 22:36:36
kdyz na to tak koukam tak by mozna stalo za to protahnout tu linku po cele delce tedy i nad ikonu a ikonu o trochu posunout dolu

a nebo nahradit podbarveni celeho pole jen tenkou linkou nad

d3stiny 21.11.2019 21:44:47
ad registrace, řádné potvrzování mailem teď není, funguje, nové položky zatím ne, ale vzhledem k absenci profilů zatím nevadí.

d3stiny 21.11.2019 21:32:27
už to ladím přes hodinu... -.-" budu zas v práci jak zombie... asi to pro dnešek zabalím - jeskyně fungují, fóra fungují, půlka práce na článcích se někam teleportovala, verbíře jsem musela prozatím nahrát zpátky původní, než najdu zradu... ale jinak se kochejte.... :,D

d3stiny 20.11.2019 17:54:41
Již brzy NY vašich monitorech! Mělo to být dneska, ale windows měl opět jednou jiný názor... Takže zítra. Ta první várka. O víkendu by měly být ty profily a uvidím, jestli tu poštu dám pak v dalších dnech, nebo to bude dohromady jedna várka.

d3stiny 20.11.2019 17:51:18
Já na tom makám! Už zase... Měsíc sem musela nějak vydržet bez plné dávky ad a nebylo to zrovna slučitelné s používaním Windows a jejich "Microsoft si bude s tvým počítačem dělat co chce!" tak vám jako omluvu naservíruju další větší update s přepracovaným vykreslením fór/jeskyní, seznam jeskyní, verbířů, registraci s novými možnostmi (a pojistkou proti botům) připravenou na zavedení profilů, přepracované články, zase jsem vysekala nějaké mrtvé části kódu a budou se ve velkém promazávat staré soubory (přes čtyřicet, plus pár složek).
V návaznosti na to pak vyjde ještě dodatek s profily a novým seznamem uživatelů a pokud dořeším pár věcí, o něco později i zbrusunová pošta, která bude více user friendly. Postupně se tak současný ab přiblíží vzhledu verze 2.0

d3stiny 7.10.2019 21:06:02
Problém zpráv bez jednoho z uživatelů se dá udělat jednodušeji a praktičtěji - prostě pokud jedno I'd not found, vyplnit adresáta/odesílatele "smazaný účet". Stejně tak automatickým zprávám není třeba tvořit full účet, ale jen jim vyčlenit id, které bude v podmínkách pošty jako "tohle označ jako automatickou/systémovou zprávu bez formuláře na odpověď", třeba "if id=0 then user2=system", vypsat zprávu a toť vše

ashuas 7.10.2019 20:19:33
no mit ucet co posila postu je dobre - hlavne pro automaticke nebo hromadne zpravy - ale pak je vhodne nastavit aby mu neslo odpovedet

kdyz to das uctu s nejakym cislem - treba i 1 tak muzes jednoduse na toto pripravit scripty co se o tyto veci staraji a osetrit je jednou podminkou, vyhnes se zaroven stavu zprav bez vlastnika

d3stiny 7.10.2019 19:51:35
I když, nah, jedničku zaberu na něco jiného, hromadné korespondenci můžu klidně věnovat subverzi pošty a nebudu řešit, kdo tam má a nemá přístup, prostě bude pro adminy odkaz na hromadnou...

d3stiny 7.10.2019 19:47:38
V ostré verzi bude první admin účet, protože nechci zasírat poštu adminů hromadnými zprávami. Trochu paradoxně to bude účet bez práv, s výjimkou hromadné korespondence. Jinak číslo 1 automaticky systém přiřadí prvnímu registrovanému a já ho můžu tak leda následně smazat. V praxi tam ale nejdřív vznikne admin účet, následně do tabulky převedu obsah z té stávající a teprve pak zase zpřístupním registraci a bude to pokračovat tam, kde končí současná (nebo tedy kde tou dobou bude končit).

Ale bez ohledu na ID, prostě tam jsem první. 8)

ashuas 7.10.2019 19:34:46
pripadne by mozna mohl mit 1 hrac abarin ....

ashuas 7.10.2019 19:33:19
nemelo by cislo 1 zustat nepouzite? (tedy alespon ve verzi, ktera bude dostupna)

d3stiny 7.10.2019 17:10:07
Historický okamžik! První úspěšná registrace uživatele na rozpracované verzi 2.0! Jsem tam první! :D

d3stiny 6.10.2019 12:54:04
1.) jsem líná psát dvě sady dotazů na databáze a vymýšlet, kde vezmou nové kódy data, která ve starých tabulkách nejsou

2.) čti pořádně, píšu časem, ne teď. Teď to můžu ohrát, musela bych ještě i dělat tabulky se všemi potvorami a útoky a podobně a to chce čas, mít k dispozici pravidla a ani jedno z toho nemám. To s čím ztrácím čas teď, je základní funkcionalita současné verze a nutné změny

>> starší >>   >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.