abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Lord Viktor IX. dne: 19.5.2018 16:41:27]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Morniel Modrý
15.2.2019 10:58:58
Basteliq

Kdysi jsem tu řídil jeskyni na způsob "budování civilizace" do vesmíru a dál, a SW jeskyni bych taky bral, ale nemám bohužel čas ani jednu z těch věcí založit a řídit :|

Sardirius
6.2.2019 21:08:13
Basteliq

Jak bys sis takovou vesmírnou strategii představoval?

Basteliq
6.2.2019 16:59:13
Prieskum záujmu

Zdravím. :)

Píšem to sem kvôli tomu, pretože tu si to asi najskôr všimne najviac ľudí. Mal by v niekto pláne založiť jaskyňu na štýl hry Star Wars, alebo nejakú vesmírnu stratégiu?
Kľudne by to mohlo byť aj niečo menšie, len so zaujímavou zápletkou a aktívnymi hráčmi - teda takými, ktorý majú chuť hrať. :)

Ďakujem a s pozdravom
Basteliq

ashuas
31.1.2019 16:27:25

pokud znate takove ty gamebooky tak tady je jeden oline: runbook

Morniel Modrý
27.1.2019 19:29:18

Někdo tu bude mít zkoušku z relativity:)
Hele warp je dle vnitřních pravidel vesmíru spíš jako jiná dimenze...subprostor. Ale kdyby jsi to bral jak o tom fantazírujou v NASA, tak to tvoje je docela blízko...ve výsledku ale vnitřní čas na lodi je docela normální protože loď si sama přijde že letí podsvětelně...kdežto z hlediska zbytku vesmíru je klíčový kdy a kde se vynoří.

Ve výsledku poletí rychleji než světlo, protože ve vnějším vesmíru uplyne málo času na to aby se světlo dostalo mezi těmi místy...ale jim to tak nebude připadat, a s trochou snahy bude čas odžitý na Enterprise stejný jako čas odžitý na Zemi která warpem neletěla...popř. si to synchronizujou dodatečně...

skullmage
27.1.2019 18:29:30

Nevím jestli tohle je vhodné místo pro řešení, ale když už tak už.: jak na titulku píšete zajímavost o star trek datu -> mě k němu nesedí cestování warpem. Když se loď pohybuje rychlostí vyšší než světlo a bortí se kolem ní čas a prostor velice neeuklidovským způsobem, tak se na čas přeci nemůže pohlížet lineárně. Zabýval se tím někdo někdy? Bere se hvězdné datum vždy pouze jako odkaz na čas který plyne v nějakém referenčním bodu počátku? (třeba ústředí hvězdné flotily) Pokud, tak by bylo možné že lodi používají údaj po přepočtu pozice a odečtu nacestované vzdálenosti? Jak do toho všeho zapadá časoprostorový relativismus v případech FTL? (Vím že ST není žádné hard sci-fi, ale stejně, spoustu ostatních věcí mají dost promyšlených, tak mě napadlo, že i tohle nějak souvisí)

Zirrael
13.1.2019 19:30:41

Děkuji :)

ashuas
13.1.2019 18:27:31

oba maji resetnute heslo tak at to zkusi nyni

Elwen

Obfuscator

Zirrael
12.1.2019 13:00:16

Ahoj, má kamarádka má podobný problém. Nemůže se zalogovat.

Nick: Elwen

Vyskakuje jí tenhle error:
jmail.SMTPMail error '8000ffff'

The message was undeliverable. All servers failed to receive the message

/login.asp, line 181

Hrála u mě v jeskyni, jen se teď chvilku nelogovala. Mohl by ses na to prosím podívat?

Morniel Modrý
8.1.2019 21:48:14

No zkus to, ale přihlásit se zkoušela, jenom jí to nešlo...

ashuas
7.1.2019 21:24:53

tak uzivatelka existuje nikdy se neprihlasila a ani nic nema nastavene

mam ji poslat nove heslo?

Morniel Modrý
7.1.2019 8:34:34

Email byl matejkova.mari@seznam.cz

ashuas
5.1.2019 22:00:34

nickname/email pak se na to muzu podivat...

Morniel Modrý
5.1.2019 21:18:41

Tím to nebude Ashuasi, byla úplně nová, ještě asi ani neměla první postavu...

ashuas
5.1.2019 20:06:53

muze mit prednastavenou jeskyni nebo postavu ktere neexistuji a proto se ji zobrazi error hlaska

kdyz doda nickname nebo email ktery poslala pri registraci tak se na to muzu podivat

Aldiana
5.1.2019 16:07:57
Morn

Bez nicku/jmena se nemuze prihlasit. Napis mi prosim jeji jmeno, pod kterym se pokousi prihlasovat - to jsem myslela. Promin jestli ma posledni zprava byla matouci.

Morniel Modrý
5.1.2019 15:52:31
Aldi

Tak svůj nick si nepamatuje, ale prej byla registrovaná, zadala jméno a heslo zmáčkla enter a nic se nestalo...

AlaCz
4.1.2019 21:03:39
Jeskyně

Btw. scháníme člověka na jednu jeskyni (Džálavy - Jak Přepsat Historii), kdyby se někdo nudil tak se můžete ozvat a já řeknu víc. Nechce se mi otvírat verbíř kvůli jednomu hráči.

AlaCz
4.1.2019 8:49:37

Jelikož jsem byl teď celou dobu pryč tak hodně opožděně přeju Šťastný nový rok (přát veselé vánoce se ani nepokusím). Konečně zpátky

Aldiana
4.1.2019 2:13:27
Morn

Vidi nejakou error hlasku? Pokud jo, mohl bys mi sem nebo pres postu poslat tu hlasku nebo screenshot? Zeptam se Ashuase.
Muzes mi taky prosim napsat jeji login jmeno, at muzu zkontrolovat, jestli uz je registrovana?
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.