abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > Zašivárna (SPAM 8)

REKLAMY [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Hauser dne: 22.1.2020 14:29:57]
  [oblíbené]
  taková Abarinská rodinka [přímé podkategorie: 2]
  [příspěvků: ]
  [oblíbené]
  ULTIMÁTNÍ ABARINSKÉ PÍSKOVIŠTĚ [přímé podkategorie: 0]
  [oblíbené]
  tst [přímé podkategorie: 1]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >    >> nejstarší >>

d3stiny 12.2.2020 19:26:44
já sem momentálně duben i květen volná komplet, limitují mě ale nevyzpytatelné finance... autostop to ale jistí vždycky...

Mirelaridon 11.2.2020 18:42:35
Abarinský jarní sraz
Ahoj lidičky, tož jsem na popud Niniane nakoukla do našeho přecpaného kalendáře, abych zjistila, kdy že to jsme schopni poskytovat případné ubytování a setkat se s vámi, popř. vyrazit na tu Kuňku :-)
Obecně je duben za nás poněkud nešťastný termín, neb máme akcemi vskutku poněkud nabyto a doma moc nepobudeme... Nicméně se nabízejí tyto možnosti:

1/ pátek 3.4.2020 (v sobotu pak případně ta prohlídka Kuňky, my budeme muset navečer svištět do Práglu na koncert).
2/ víkend 17.-19.4. bez PEEPY, který bude CPčkovat na LARPu za předpokladu, že se mi podaří zbavit dětí (to bych měla zvládnout)
3/ víkend 24.-26.4. v pátek možno s PEEPOU, v sobotu pak bez nejspíš PEEPY

Další variantou pak je posunout celou akci na květen, který je zatím de facto volný z naší strany (mimo 22.5., kdy tu koncertuje ZNC).

Tož dejte vědět, jak to kdo vidíte a jste na tom s časovými možnostmi.
Budu se na vás těšit :-))

M.

d3stiny 5.2.2020 13:00:27
Tak jsem aktualizovala hvězdy, opožděně k pololetnímu vysvědčení. Další dva odešli mezi veterány, ale pár povýšení se našlo. ;)

DarthJurri 31.1.2020 22:54:27
Ona je teda pořád taková moc výrazná. Já bych jí zrušil ten obrys... A vzhledem k aktuálnímu designu by se z ní stala černá známka :)

Niniane 30.1.2020 22:20:25
Jo, tak argument s černou hvězdou beru! :D Sakra... to abych přestala hrát, co? Třeba mi ji přidělí taky... :P

DarthJurri 30.1.2020 21:47:37
No počkej - jedna z prvních abarinských vlaštovek? Takhle starej fakt nejsem :)

A kdybych se vrátil, tak mi seberou tuhle sexy černou hvězdu ;)

Niniane 30.1.2020 20:16:20
Ale ale... kdopak se nám to tu objevil? :D Jedna z prvních abarinských vlaštovek... :D

Možná je na čase zavítat nejen na návštěvu... ;)

DarthJurri 30.1.2020 19:12:03
Díky za síň slávy na betě, bylo fajn zavzpomínat na spoustu kamarádů a času stráveného tady. A taky díky za probuzení Hostince :)

A přeju hodně štěstí s novou verzí!

AlaCz 20.1.2020 11:21:48
Takhle pokusil bych se přizpůsobit podle toho přespání - Technicky by jsme měli mít čas kdykoliv bude otevřeno v dubnu ale jak říkám - Záleží nejen na hradě ale i na škole jak to budu mít - A duben je příliš daleko na to abych něco takového předpovídal zatím. Maximálně v březnu minimálně v Únoru budu moct poskytnout nějaké bližší rozmezí

Niniane 19.1.2020 9:21:50
Já určitě nechci Alovi brát jeho svrchovanou funkci organizátora... :) Jen jsme si spolu psali a říkal, že bude rád za pomoc. Proto jsem se do toho "namočila". :) A vzala jsem to jaksi z praktického hlediska...

Jinak jestli jsem to od Aly pochopila správně, může tu Kuňku zařídit v různých termínech. Proto jsem sáhla po druhém atributu, a to je ubikace. Ať to ladíme dohromady.

Každopádně teď už to nechávám na organizátorovi a budu po ruce, kdyby bylo potřeba s něčím pomoct. ;)

d3stiny 19.1.2020 8:56:12
Míček není u Miri, míček je u Aly. On je organizátor srazu a jeho termín je směrodatný. Sraz nezávisí na tom, jestli pár lidí bude moct přespat u Miri, ale kdy má čas jeho organizátor a i bez možnosti přespání se bude konat, byť s menší účastí.

Niniane 18.1.2020 16:09:34
Teď je míček u Miri (Mirelaridon). Domlouvala jsem se s ní, že sem hodí nějaký dubnový termín, kdy by se jim to hodilo. Jak provizorní ubikace je jejich kalednář jednoznačná priorita! :)

Jakmile Miri upřesní (ideálně 1-2 termíny), AlaCZ ověří možnosti na Kuňce a z toho vzejde konkrétní termín. :)

Ten pak d3estiny šupne do novinek a na FB a frčíme! :)

Abych jen nerozdávala úkoly :P :P :P, postarám se o fórko ke srazu (jak se tam vždy píše, kdo jede). :)

Takový drobný "to do list" nikdy nemůžeš škodit, ne? :D

AlaCz 15.1.2020 15:37:56
S tím budem muset chvíli počkat bohužel - Ještě nedokážu oficiálně říct kdy přesně v dubnu by to proběhlo.

d3stiny 15.1.2020 8:57:05
Já to klidně do novinek dám, ale jak jsem říkala já a po mně i Ashuas a teď ty, zatím není co. Jakmile to AlaCz dá dohromady a do fóra srazů, hodím to do novinek a na fb stránku a skupinu, tak jako ostatní věci. Což mi připomíná, že bych měla aktualizovat nové verbíře v novinkách...

Niniane 14.1.2020 10:34:21
Ashi, na tom se pracuje... ;) Máš recht, že bez datumu a možností přespání to nemá smysl inzerovat. Proto jsem včera šťouchala do Miri a jsem moc ráda, že ta možnost je. ;) Zbytek se doladí po cestě.

K inzerci dodám podklady, jakmile budou. ;)

ashuas 14.1.2020 10:20:29
ja to reknu jinak - do novinek klidne - ale chce to vedet nejake datum a kdo to organizuje

AlaCz 13.1.2020 21:02:57
Někdy od začátku sezóny. Což by bylo na konci března - Takže duben květen. Pravděpodobně ten duben by byl nejlepší jelikož na škole budou maturity a já budu mít více volna.

Mirelaridon 13.1.2020 20:45:06
Ahoj, potřebovala bych upřesnit "na jaře", abych mrkla, jak jsme na tom s PEEPOU časově. Pár míst na přespání by se u nás jako obvykle našlo :-))

Niniane 12.1.2020 23:43:34
To byla řečnická otázka, d3stiny... :)

Spíš jde o to, jakou má AlaCZ představu o průběhu a zakončení... ;) Od toho bychom se měli odrazit ;)

d3stiny 12.1.2020 21:49:34
Tak jestli to provádí on a mimo standartní prohlídky, řekla bych, že minimální počet není úplně předmětný...

Novinku bych dala, až Ala určí nějaký konkrétní časový rámec, ve kterém můžeme vybírat termín a bude jasné, jak je to s možností přespání a tyhle ty základní organizační informace...

Niniane 12.1.2020 21:13:14
Ashuas: Dobrý nápad. :) Dáš to tam rovnou?

AlaCZ: Kolik lidí se musí nasbírat, aby se prohlídka konala??? :D V hospodě poté je to už asi vcelku jedno, tam to má smysl už pro dva. ;)

ashuas 12.1.2020 20:29:38
a do novinek ne?

Hauser 11.1.2020 2:42:30
Ta Kuňka je super.

Moc nás tady nezbylo, takže o to důležitější mi ty srazy přijdou.

Niniane 10.1.2020 19:39:46
Já myslím, že je to dobrý nápad. :) Pokud se mi trefí termín do diáře, zkusím se ukázat. ;)

AlaCz 9.1.2020 0:05:34
Tak jo ve skupině už to je, doufám, že se lidi ozvou byla by to škoda

>> starší >>   >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.