abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Všehochuť > PORADNA PRO NOVÁČKY

FAQ aneb To už tu bylo [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Cliff5 dne: 22.11.2013 14:31:19]
  [oblíbené]
  Čo a ako dať do FAQ pre PJe [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: ]
  [poslední: Poslední od: Cliff5 dne: 22.11.2013 14:31:19]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Attylloe
1.11.2017 17:49:10
DangarosSK

Ahoj, zejména záleží na PJ, jak co definuje a které rasy a povolání povolí. Potom se mnoho věcí dají vykládat různě. Přesto, rasy na které se ptáš bývají často jednotné. Kudůk je kříženec trpaslíka a hobita, zdědil trpasličí houževnatost a tvrdohlavos stejně jako hobití nenápadnost a obratnost.

Šotek bývá nejčastěji příbuzný hobitů, alespoň myslím. Je malý a obratný. Lidé mají sklony jim důvěřovat, což je kolikrát velká chyba.

Drow je temná a zvrácená varianta elfů. Většinou se od elfů liší bledší kůží a červenýma očima. Navíc nenávidí ostatní elfy a často je bezdůvodně vyvražďují.

Poletucha je malá okřídlená víla. Většině lidem se vejde do kapsy.

Pod jiné můžeš dát co se ti zamane, respektive, co ti povolí PJ. Mohou to být rasy vlastní tvorby, rasy o kterých jsi se někde dočetl, ale v seznamu jsi je nenašel, také se to často zaškrtává, když nechceš, aby ostatní hráči věděli, co jsi za rasu. Respektive, když to PJ nechce.

Povolání jsou o něco jasnější.

Theurg je zaměření alchymisty, zabývá se kontaktem s astrálními sférami, povoláváním elementálů, později bhutů a také pomocí démonů astrálních sfér umí vytvářet čaromocné předměty.

Pyrofor je druhé zaměření alchymisty. Zabývá se klasickou alchymií, jakou známe. Vyrábí lektvary, výbušniny, třaskaviny a rachejtle. Umí také vyrábět magické talismany, které umí mnoho zajímavého.

Sicco je jedno ze dvou zaměření zloděje. Je to šéf podsvětí. Temný a chladný zabiják, jehož den začíná za soumraku a když za svítání přichází domů, nikdy nemá na rukou krev.

Doufám, že vše bylo srozumitelné.
S pozdravem
Attylloe

DangarosSK
27.9.2017 18:25:45
DangarosSK

Dobrý deň, na stránke som nový ale v dračku nie. Ale aj tak mám otázky na niektoré typy postáv ako sú - Kudůk, Šotek, Drow, Poletucha. Čo všetko by sa dalo brať pod - Jiné. (napr. Čierny Anjel). A ešte my niesu známe povolania Theurg, Phyrofor, Sicco. Rád by som sa s týmito vecami oboznámil. Ďakujem, DangarosSK 😉

Harrieta
4.4.2017 11:41:25

Postava PJ se ti vytvoří až při otevření tvé jeskyně. Takže nejprve jeskyně a pak teprve PJ postava :-)

Gerrat
3.4.2017 19:46:30
PJ

Jak si mám přiřadit postavu pán jeskyně, když jí ještě nemám (nejde mi vytvořit dobrodružství). Poraďte pls.

Harrieta
9.9.2016 19:02:45

Triada už není, napiš mě na nick Harrieta

horys
6.9.2016 19:21:59
Triada

jak si mužu zahrat drd

Harrieta
25.7.2016 22:36:06

Já už TSko nemám, pokud máš FB, tak mi do pošty pošli tvůj nick, tam to jde celkem dost rychle. Harrieta

Kromrag
25.7.2016 22:04:52

Mám možná otázku jako každý jiný ale odpovědi jsem se zatím nedopídil :D
chtěl bych se zeptat jestli je někdo kdo by si se mnou na mém teamspeaku popovídal o tom jak začít díky

Harrieta
23.7.2016 9:42:36

Ahoj, klidně se podívej do VERBÍŘE, třeba si tam něco najdeš nebo se můžeš přihlásit k nováčkům. Určitě ti tam s tím poradím :-)
Hvězdičky - v sekci LEVEL je popsáno rozdělení. Nováček, který přijde nemá hvězdičku, ale pokud se zapojí a je vidět, že už se dostatečně zapojuje, má možnost dostat zelenou hvězdičku. Co asi tak znamenají si přečti právě v sekci LEVEL:-)
Pokud bys měla zájem o nějaké další informace, klidně mi napiš do pošty nebo, jak jsem psala, se přihlaš ve VERBÍŘI ke mě do nováčků - Království v nesnázích.
Harrieta

Endddee
18.7.2016 19:46:47
Hviezdičky

Dobrý večer,
môžem sa spýtať?
Čo znamenajú v sekcii ,,Kto tu zrovna je?" Tie hviezdičky za menami? Že, je administrátor, alebo má možnosť služby?
Ďakujem, ináč hľadám možnosť ako tu začať. Potrebujem nájsť niekoho, kto by si so mnou zahral.. :D
Endddee.

warsong
15.7.2016 19:13:23

Zdravím tě :D
I když se o nováčky moc nestarám, s tímhle bych ti mohl pomoci :D
V osobním deníku, ani nikde jinde kolonku pro životopis nenajdeš... Když se přihlásíš přes Verbíře do jeskyně, životopis bys pak měl poslat pánu jeskyně, případně ho dát na fórko k jeskyni.
Pokud jseš tu nový, zkus přes poštu napsat hráči Triada... Ta vede jeskyni pro nováčky a se vším ti pomůže :D

Adloffi
13.7.2016 21:56:27
Hodně blbá otázka na začátek

Zdravím a klaním se.
I když mám již spoustu drd dohraných a to i online, pořád je technika můj nepřítel, tudíž nemám jinou možnost než svěřit se vám s touto pitomou otázkou. Jak se změní historie postavy? Ani z nápovědy jsem to nepochopil tak doufám v brzkou odpověď. Děkuji za tu chvíli vašeho života kterou mi obětujete.

Harrieta
23.1.2016 10:08:14

Myslím, že je šance kontaktovat i mě , bývám tady nepravidelně přes den a pravidelně večer :-) Harrieta

Miastro
20.10.2015 21:51:17
Laif

Nováčky si beru pod křídlo..., takže pokud budeš potřebovat, hoď mi přihlášku do
... Jak začít hrát na Abarinu...

Nebo mne kontaktuj poštou...
Kolem večera se tu většinou vždy vyskytnu .)

S pozdravem M.

Miastro
20.10.2015 21:46:33
Laif

SPAM je na to záložka vpravo nahoře ... můžeš si to najít na fórku a oblíbit.
Ikonka je dle uvážení uživatele, tedy tebe.

Jpg ... najdi si obrázek, v malování si udělej výběr ... já pracuji s výškou 3 ku 1,5 šířky bay oko. Zmenši poměr a zkoušej, někdy se to buguje.... dělaj to názvy s interpunkcí a pod, tak stačí přejmenovat. .)

M.

Laif
20.10.2015 19:38:47
Nová krev

Ahoj. Je mi ctí přistát ve vašem světě. :-) :-D Je to tu jiné. A velmi zajímavé. Na začátek mám hned pár otázek. Ikonka: je schvalována? Pokud ne, jak nejlépe nasadit oněch 50x60 pixelů, abych nepřesáhl mez oněch 3kb? Dále: pokud budu hledat nějakou diskuzi nebo stůl na prohození pár slov, tak hledat ve Fórech že? :-)
Předem děkuji moc
Laif

Miastro
30.7.2015 18:11:37
Pedrito

< b >"tučně"< /b > bez mezer, místo tučně, věta .)

Pedrito
27.7.2015 15:23:11

Pomůže mi prosím někdo jak se píše přímá řeč atd?

Miastro
20.5.2015 19:59:18
domin66

Jeskyně doprovází fóra....
Tam se dozvíš kdy dotyčná jeskyně začne. Popřípadě kontaktuj PJ...

Platí, že na fórko jeskyně lezeš po tom, co jsi byl přijat.

Fóra...Hra...Fóra k jeskyním... název...

Miastro

domin66
18.5.2015 19:24:53

jak zjistím kdy začne jeskyně
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.