abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Nová verze

Archiv návrhů [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Morghot dne: 22.8.2010 11:30:15]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >    >> nejstarší >>

d3stiny 13.8.2019 18:23:29
Tak odklad o den, po noční jsem byla mimo provoz dýl, než jsem čekala a při testování jsem objevila další detaily, které je potřeba předělat nebo vyřešit, než to bude ve stavu "má smysl začít připomínkovat". (asi to znáte taky, jak myslíte, že jste všechno vyřešili, podíváte se znova pořádně a jděte se zahrabat... :D )

d3stiny 13.8.2019 1:26:44
Tak jsem večer dostala od Lir malý grafický update pro potřeby testování šablony, s trochou štěstí někdy odpoledne nahraju první ukázkovou stránku, simulující jeskyni.
Nebudou fungovat odkazy, říkám rovnou, jde zatím jen o "takhle by to mohlo vypadat, co vy na to" plus rozkouskování obsahu do několika souborů pro snadnější orientaci techadminů a snazší editaci. Jinými slovy, konec hromady nepřehledných souborů, ve kterých se složitě hledá co kde je, jak to upravit a kde je toho zbytek... Šablona je už teď navržena tak, aby se dala snadno upravit pro celý abarin naráz.

V další fázi to začnu pomalu oživovat, což bude ta těžší část, jelikož mě čeká návrh fungl nových databází. Fáze tři pak bude nahrát do nových databází obsah z těch starých, to bude taky legrace, s ohledem na množství záznamů...

d3stiny 1.4.2017 11:49:49
*podívá se do zrcátka* um, nemám... o.O

Harrieta 1.4.2017 11:06:23
Hele jelene, máš oči zelené? :-D

d3stiny 1.4.2017 10:40:00
půjde, je to rozpracované. zkouším i opravit tu chybu s editací/mazáním kouzel v osobním deníku, ale zaboha nejsem schopná najít v tom chybu, která to dělá... musí být problém už ve výběru kouzla z databáze, protože to hlásí absenci záznamu, přitom výpis kouzel v deníku bez problému. jsem z toho zkrátka jelen.

Harrieta 31.3.2017 23:57:17
Kostky
Je sice pěkné, že je na výběr tolik druhů hodů kostek, hráč svůj hod vidí, PJ však vidí pouze svůj hod, ale hody hráčů ve své jeskyni bohužel už nevidí. Půjde to opravit, prosím?

d3stiny 28.3.2017 16:28:25
malé echo - opraveno mazání zpráv z Odeslaných. i když mi chvíli trvalo přijít na to, v čem je zakopaný pes...

Harrieta 3.3.2017 23:19:39
Už je to dobré, vyřešili jsme to jen to zapomněl smazat

d3stiny 3.3.2017 23:14:13
tak to bude nějaká zrada - teď sem to testnula a normálně se založil. o.O teda aspoň ve verbířích. ale dělala sem i testovací jeskyni přes "nová jeskyně" a to taky šlo... háže ti to nějakou chybu? ukazuje se ti nabídka jeskyní, pro které můžeš založit verbíře?

Pidzey 3.3.2017 22:23:30
Nejde založit verbíř.

Bludička 2.3.2017 9:43:23
Najprv bola tá absencia rámčekov trochu nezvyk, ale popravde, už teraz to prakticky nevnímam. :)
Musím ale povedať, že táto nová verzia ma neuveriteľne potešila, lebo vyriešila jeden lokálny problém, ktorý som mala už strašne dlho - už nejakú dlhšiu dobu mi šiel abarin strašne pomaly, ale iba u mňa doma. :D Ale s novou verziou sa toto stratilo. Takže super! :)

d3stiny 1.3.2017 19:39:38
jj, deníky sem zatím ignorovala, tam toho zas tolik k práci není a vzhledově nic měnit netřeba, takže se akorát dodatečně podívám na ta kouzla.

line 186 je bug z původních kódů, nejspíš starý jako funkce zabití postavy PJem sama - každopádně už je to vyřešené, žádné errory by to hlásit nemělo, hláška v jeskyni se zobrazuje stejně jako všechny ostatní hlášky, upozornění do pošty už se ukládá jak má. ;)

Harrieta 1.3.2017 19:26:57
Teď jsem zkoušela nabrat postavu a pak ji zabít, vyšlo to na druhý pokus, před tím, než jsem ji zabila jsem zkusila v deníku smazat nebo opravit kouzlo a nejde to stále. Napsalo mi to tohle:

Provider error '80020005'
Type mismatch.
/postava/persons2.asp, line 186

Takže to je asi ještě po staru. :-)

d3stiny 1.3.2017 19:21:15
už sem to jednou řekla, zopakuju to teda znova - postavu, která je zařazena v jeskyni, hráč prostě zabít právo nemá, to má jen PJ. a z dobrého důvodu. nezařazené postavy hráč zabít může, otestováno.

náhledy a všechny tyhle tabulkové najížděcí věci budu muset předělat, do té doby to ještě chvíli budete muset vydržet.

tak abarin měl rámečky patnáct let, nedivím se, že je to teď nezvyk. ;) navíc se na grafice ještě bude pracovat a už by to pak nemělo vypadat tak plovoucí. ;)

Harrieta 1.3.2017 19:05:56
- PJ možná může zabít postavu a co hráči?
- v PJ menu kdy se hraje příště nepoužívám, příště je vždy podle potřeby
- v seznamu jeskyní je ten náhled bílý, takže není moc čitelný, protože zasahuje nad seznam jeskyní

No bude to chtít vychytat ještě mouchy. Jinak si nemůžu zvyknout na to, že to jen tak "plave" bez rámečků, je to dost podivné. Asi nejsem sama jak jsem koukala na spamu i v mé poště. Snad si zvykneme :-)

d3stiny 1.3.2017 18:57:28
ok, zabíjet postavy už PJ může - hlášky o "missmatch" na celočerné obrazovce si nevšímejte - postava se smaže, oznámení se odešle, ale z nějakého důvodu si systém myslí, že je někde chyba. právě v tom odesílání oznámení.

d3stiny 1.3.2017 17:55:39
dobře, protože mi to všichni píšou v poště, řeknu to tady rovnou - letopisy a hřbitov stále dlužím, byla sem líná a momentálně spíš řeším problémy s jeskyněmi v pjském menu - "četnost hraní" už je opravená, "kdy se příště hraje" vzdoruje - používá to vlastně někdo? nebo to můžu odstranit? upřímně, přijde mi to jako celkem zbytečná funkce, ale řekněte si vy.
stejně tak stále nejde zamordovat postavu (aspoň z pjského menu ne), příčinu hledám.

Ulbe 1.3.2017 8:31:13
Des, je to paráda, povedlo se ti to a to trápení stále za to :) Díky moc.

Harrieta 28.2.2017 22:49:11
Pochvala? Ano :-)
Klobouk dolů, zatím to vypadá sice jinak, chvilku potrvá, než si zvykneme, ale je vidět, že to dalo fušku. Hlavně je vidět, že se s Abarinem něco děje. Určitě se něco dělo i předtím, ale nebylo to vidět, tak se nedalo chválit :-) Takže opravdu klobouk dolů přede všemi, co se tím zabývají, abychom to měli tady komfortnější :-) H.

d3stiny 28.2.2017 22:31:39
asi jsem vyřešila ten banner, ale chvíli potrvá, než se vám to projeví - chrome/opera si ukládají css aktualizují si ho jen občas, kdyžtak zkuste anonymní prohlížení, tam by se to mělo projevit hned.

d3stiny 28.2.2017 21:50:34
sally - odhlašování už by mělo být opravené

to záhlaví mi vrtá hlavou... vidět by mělo být, ve firefoxu i vidět je, ale chrome/opera jsou zase něco extra...

d3stiny 28.2.2017 21:41:27
postavy opraveny, mazání už funguje jak má

d3stiny 28.2.2017 21:36:57
perpetum mobile, alo. :P u těch postav vím, co by mohlo být problém, předělávala sem tam jednu poměrně zásadní věc, asi trochu diltantsky - popravdě, napůl sem u toho spala...

sally - mrknu na to.

AlaCz 28.2.2017 21:21:21
Postavy
Nu já mám postavy které nejsou v jeskyních a je u nich lebka. Ale přišel nový problém a to je že když se je pokusím smazat udělá mi to tohle -

Pokud to není tak dobře vidět tak se mi v tom okýnku na postavy prakticky otevře nová stránka s těma postavama a takhle to jede do kola

sally.owens 28.2.2017 21:01:16
Nefunguje odhlaseni.

>> starší >>   >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.