abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > Technická podpora > Připomínky a nápady
 
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Hauser
1.9.2019 10:22:22
Postava
 
Při tvorbě postavy se vytvořily rovnou dvě. Stejně tak při zapsání do verbíře. Navíc se mi nedaří změnit ikonku u postavy.

Lord Matej IX.
14.9.2015 9:28:49
Pošta
 
Mne treba prišlo nedávno trochu težké pracovat se správami. Ano, máme kategorie jako koš, pročtené, nove doručené a odeslané, ale když si s Pjem vymeníte pred dva a púl rokem padesát správ a pak ti prijde dalších 150 mezi časem, strašne blbe se hledá "ta jedna kde mám napsány expy pro psa" nebo dodatek k živoťáku a tak podobne. Doručenky taky zabírají prostor a mazat je je votrava. Chtelo by to trochu zlehčit presouvání mezi skupinami - teď musím kliknout na každou správu, pročíst, zapamatovat si název/obsah a treba v druhém panelu ji zakliknout a pak to zopakovat s dalšími, pak je pronést a i tak v uložené pošte najít "tu jednu dúležitou" mezi tou hromadou je fuška. Chtelo by to neco jako - označit jako dúležité (treba hvezdičku jako mají maily v gmailu), filtrovat podle jména hráče, vyhledávat podle obsahu a treba i takové okínko když najedeš na správu že ti to ukáže náhled treba prvních rádkú nebo tak neco pro snažší orientaci- tak jak to zobrazuje obrázky. A promazávání je taky heská fuška, zaškrtnout které pryč a pak je jedním tlačítkem hromadne odeslat je skvelá poloatomatizace ale treba pri čtení správy bych uvítal možnost permanentne smáznou, klidne i s potvrzením aby se náhodou nestratil ten 2A4 živoťák když klikneš vedle, ale aby se to dalo udelat když človek reálne vidí co v té správe je - treba správy typu - Pj - Okay. Takovou bych chtel hned hodit nekam, 4 kliky nejsou zas tak moc, ale delat to po púl roce je, neco do čeho se mi vúbec nechce

Miastro
7.7.2015 21:19:35
Dotaz
 
Netuším jestli to již padlo, ale bylo by možné, aby přihlaška do jeskyne, vyhodila oznameni jejimu majiteli? Zatím to totiž funguje jen u těch přijímaných.

Morniel Modrý
4.1.2015 18:34:23

 
Myslím, že spíš myslel jenom víc možností, než >>Starší>> a >>Nejstarší>>
Ale když už jsem to tu našel, připomínám se se svým návrhem, aby v jeskyni mohl PJ nějak filtrovat příspěvky.

Příklad:Nevím, kdy jsem naposledy v šeptané jeskyni psal hráči Sinthoras. Zadám někam jeho jméno a zobrazí se mi jen soukromé příspěvky pro Sinthorase a od Sinthorase...

ashuas
5.12.2014 13:12:45

 
Jako myslíš seznam stránek se vsemi prispevky?

Whurgan
22.7.2014 8:08:09
Číslování stránek
 
Nazdar!

Zas jsem se tu objevil a to s nápadem aby na fórech existoval stejný sýstem číslování jako v jeskyních. Myslím si, že by to nebylo od věci, jelikož by to vedlo k jistému zpřehlednění.
Myslím si, že nebudu sám kdo se ve fórech pro jeskyně, nebo různých diskusích dívá zpátky dozadu a hledá původní znění či důležitá oznámení.
Co si o tom myslíte?

Mario Black
23.4.2014 18:37:49
Letopisy
 
dlouho ztracený syn dostal nápad na jeden zlepšováček pro letopisy. Napíšu příklad.

Dobře rozjetá jeskyně skončí a dostane se do letopisů. V letopisech se něco těžce hledá.

Udělat tam vyhledávač textu. Člověk to vypíše část textu a vyregenerují se mu možnosti. Buď podle názvu jeskyně, nebo PJ který ji vedl.

ashuas
21.10.2013 21:14:03
Whurgan
 
Ahoj,
to proc je tam cerny kus obrazku je, protoze se pravidelne meni pozadi horni listy a puvodni napis Abarin byl vice v levo.

Whurgan
23.9.2013 7:37:59
Abarin cz
 
Zdravím

Jsem sice ještě nováček ale přináším zde svůj postřeh.
Pokud se podíváme na hlavičku/záhlaví stránky abarinu, uvidíme docela malý, ale na průměry slušivý obrázek, kde je v levém horním rohu napsáno Abarin cz
Pokud člověk klikne na toto tlačítko, může ho používat, jakožto cestu zpět na hlavní obecnou stránku tohoto drd webu.
Ovšem jak jsem si všiml, vypadá to, že prostor, kde může hráč kliknout je omezen. (Nevím přes co jste tento web psali a jestli je nastavení cesty v nadpisu záhlaví veden přes "mapu") Pokud chce hráč kliknout, má možnost se tam dostat pokud v záhlaví klikne na velký prostor tmy a pak na písmenko A, nebo b v názvu stránky. Jednoduše řečeno, cesta zabírá pouze zlomek nadpisu a o hodně jej přesahuje doleva, což například mé osobě způsobuje jisté spíše kosmetické komplikace.
Pokud by se dala oblast mapy posunout více doprava aby zabírala majoritně celý text a méně pozadí v záhlaví, pak by se nejenže zvýšila jistá pohodlnost a estetická ucelenost stránky, ale dokonce by mne to i potěšilo :D

S pozdravem Whurgan.

PS: Doufám že to k něčemu bude, je to spíše estetické.

PSS: Doufám že tím někoho neurazím, jsem přeci jen nováček a tyto stránky na mne působí více než složitě. Mohlo by to tudíž způsobit větší zpřehlednění.

PSSS: Přeji hezký den.

ashuas
5.7.2013 16:44:19

 
Njn - abarin se svym starim stal automaticky optimalizovanym pro nove telefony :-)

Azuzula
16.6.2013 12:47:25
ashuas
 
Tak možnost si nastavit, kterou postavu preferovat v jaké jeskyni, nebo vytvořit lištu (nebo přidat/nahradit tam kde je stávající rozkikávací seznam postav) kde budou vypsané moje postavy v jeskyni a přepnout se na ně jedním kliknutím (první v pořadí by byla automaticky vybrána po příchodu do jeskyně.

Taky bych rozšířila stránku, rozlišení 800x600 už má málokdo. Jedině snad ten kdo se připojuje z telefonu.

ashuas
2.6.2013 10:44:41
prepinani postav
 
To by slo, ale jiste mnozstvi hracu ma v nekterych jeskynich vice postav :-(

A bohuzel to nejsou vzdy jen PJ aby se to dalo nejak jednoduse odlisit.

Berengar
23.5.2013 15:34:03
HTML tagy automatika
 
Ahoj,

kdo hrál Tribal Wars bude vědět.

Napadlo mě, tam to bylo, nad polem pro text, by mohl být soubor tlacitek a kdyz by se zmacklo tak by do textoveho pole vložilo napr. < b > < /b > (bez mezer) a hráč bz tam pak jen vložil{vepsal co by chtel. Myslim to tak jako tlačitka ve Wordu na upravu textu akorat ze tady by to vkladalo preddefinovane HTML tagy, co vy na to?

Azuzula
29.4.2013 9:23:34
Carlist Rieekan
 
Souhlasím s možností (kompletní) editace postav nezařazených do jeskyně.

Člověk si nějakou vytvoří a pak se ona postava do jeskyně nedostane z různých důvodů, co potom s ní? Jediná možnost teď je ji zabít a udělat ji s pár úpravami znovu. Je to trochu škoda když už ji člověk věnuje tolik času.

A další věc co bych přidala klidně i jen hvězdičkovaným hráčům, je možnost automatického přepínání postav podle jeskyně. Trochu to přiblížím:
Hraju třeba ve třech jeskyních, občas se tam šeptá, ať s PJ nebo s jiným hráčem. Bylo by fajn, když se přepnu do jeskyně aby se mi rovnou aktivovala moje postava co v oné jeskyni hraje aby bylo vidět i to šeptání bez dalšího klikání.
Ano, vím že to jsou jen 3 kliknutí myši...

Carlist Rieekan
1.6.2012 17:26:58

 
Mno, když by hráč mohl měnit jméno / deník své postavě, která není v žádném dobrodružství, svůj smysl by to rozhodně mělo, minimálně z hlediska hromadících se neaktivních postav.

Tahle funkce klidně může být podmíněná Levelem ;)

fox3
15.4.2012 11:33:29
Aldiana
 
To se mění, jmen postav jsem myslel, jako návrh.
Vím, že to prozatím pro běžné(myslím ty co nejsou pj) hráče možné není :-)
Upřímně si nemyslím, že by si někdo měnil jména na základě pohnutky, že jiné jméno je hezčí.
To, že jména mohou měnit pj jsem si vědom.
Každopádně děkuji za odpověď.

Aldiana
28.3.2012 14:07:30
Fox3
 
Měnit jména postav nelze a pochybuju, že někdy bude možno. Bylo by fajn se vyvarovat případů hráčů, kteří si vprostřed hraní řeknou: "A, tohle jméno je hezčí, tak to změním," a podobně. Postava je narozena s nějakým jménem, stejně jako my všichni, a nikdo svá jména neměníme. :)
Pokud chceš přidat nějakou přezdívku, popřípadě v dané jeskyni vystupovat třeba nějak skrytě pod falešným jménem atp., stačí se zeptat PJe v dané jeskyni a ten ti může jméno přes deník postavy změnit.

Životopis, resp. nějaký archiv, kde by bylo psáno, kde všude hrála, je ale dobrý nápad, dle mého. Díky. :)

fox3
28.3.2012 13:16:41
Jména postav
 
Zdravím.
Rád bych apeloval na adminy, aby umožnili hráčům měnit jména postav.
Vím, že je to hloupost, ale když nad postavou má hráč kontrolu, jen jestli změní ikonu a nebo jí smaže, trochu se oslabuje vztah s postavou. Bylo by úžasné, kdyby bylo možné postavám nastavit něco, jako životopis(např. kde hrála)
Děkuji za pozornost. fox3

Carlist Rieekan
5.2.2012 11:43:10
Aldiana
 
Dík za odpověď, hned budu mít lepší spaní :-p

Aldiana
4.2.2012 20:17:51
Carlist Rieekan
 
Nápověda se kompletně předělává, proto se tahle verze neaktualizuje. Předpokládaný termín na uvedení nové je zatím březen (jestli začátek nebo konec, je otázkou).
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.