abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Diskuzní fóra ::
Obsah > O online DrD > Rodinné záležitosti

Ti, kdož hledají ztracenou dceru [přímé podkategorie: 0]
  [příspěvků: 5]
  [poslední: Poslední od: Stouny dne: 15.11.2014 23:37:35]
  [oblíbené]
Pozn.: počet příspěvků a datum posledního příspěvku platí jen pro dannou kategorii, nikoliv pro podkategorie.

> starší >  >> nejstarší >>

Mirelaridon
25.10.2018 18:46:39

Jsem tu a hrát chci :-)

Caney
25.10.2018 15:43:52
Haloooo :)

Čau čau po čase :) Psala mi zlá cenzorka a jezuitka Aldiana :p , že prý nás brzo buldozer překryje hlínou a pošle do hajan... :( Takže poslední pokus o resuscitaci : Kdo tu je či není ochoten hrát dál ? :)

Mirelaridon
6.10.2017 17:23:05

Ahoj všichni,

máte tam Isaru :-).
Moc se omlouvám, že to tak trvalo - stěhovali jsme se a bylo to poněkud náročné.

M.

Mirelaridon
17.9.2017 19:42:57
Caney

Však ono si to časem sedne :-)
Byť dalších překvapení budeš ještě jistě hafec :-D

Caney
17.9.2017 19:23:02
Omluva

Máte tam malinký odblokovací příspěvek - doufám teda :) A omlouvám se, poslední měsíc byl poněkud pln nových zážitků O: )

Caney
1.7.2017 5:10:20
omluva

omlouvám se že to tak trvalo, člověk míní a prakticky cokoliv kolem mění... :-/

Caney
25.5.2017 21:08:59
Tavalo

prosim o planovanou reakci Tavala :)

Caney
5.4.2017 22:26:07
1250

A máme malé kulatiny : )) Díky lidi :)

Stouny
31.3.2017 21:54:10
Caney

Neboj, slibuji, že Naira bude čekat na povel k opuštění pokoje. :)
A děkuji za lázeň.

Caney
28.3.2017 21:59:09
"rozuzlení" ...

pokud se tomu tak dá říkat :)

Naira je v tuto chvíli sama v pokoji, prosím, aby tam zůstala alespoň než skončí oběd, Tavalo si odpočinul a vyrazil na oběd. Časově mi to vychází, že dorazí až poté, co dolů dojdou Tapa s Isarou, takže Kairo prosím posečkej zatím s psaním, díky moc :)

Tapa a Isara si zkusí dopovídat a dorazit dolů :p : ))

Caney
28.3.2017 21:17:16
tak vám díky přátelé .-)

Upřímně, po důkladném pročtení toho, co se odehrálo (přičemž tedy ukecaná trojka to učinila fakt časově náročné :D ) jsem z vás na prášky.

Je mi líto, ale obávám se, že nemohu vyhovět představě Tavala že ihned dostane horkou lázeň (navíc, ta žádost se dala pochopit i tak, že má zájem o tu večerní :p ) a podobně nejspíš dopadne Naira. Pokud příjmu variantu, že někomu z vás se okamžitě začne ohřívat voda (ono , kupodivu, město má mnohé vymoženosti, ale vodovod s teplou vodou mezi nimi není) , tak se dotyčný dostává nevím, snad hodinu mimo hru, mezičímž ostatní stihnou oběd neli víc, čímž se mi časově i místně moc fajně rozpadáte. Grrr lumpové :p

Nějak si s tím poradím, ale nečekejte zázraky.

Caney
28.3.2017 10:44:38
omluva

omlouvam se, lehce nestiham, doufam ze behem dneska napisu :)

Caney
24.2.2017 22:43:49
párování :)

Takže Tavalo nám zůstal dole v lokále, kde je i Isara, tudíž jestli chcete itimčo, můžete si v párech šeptat, Shanwyn neřešte, tu mám na starosti já. :)

Caney
21.2.2017 4:06:40
Chjo

Mě z vás trefí : )) Zadne tajnosti nebudou :D

ok :p Počkejmež tudíž co Tavalo napíše. :)

Janika
20.2.2017 20:28:31

No já si taky myslím, že odevzdání koní netrvá pár sekund a ostatně ještě nikdo nepsal, že jde nahoru ;)
A ten rozhovor Tapy a Nairy fakt netrvá tak dlouho ;)

Vy jim prostě nechcete dopřát soukromí :-P :-D

Stouny
20.2.2017 20:01:09

A řve tam ten chlapík....a taky...taky, půjdou vůbec Shanwyn a Taval nahoru? :)

Stouny
20.2.2017 19:53:20
Caney

Tak ale až od teď O:)
Protože tohle je/byl rozhovor na pár sekund. A pokud koně odevzdali až ve stájích a ne hned u zadního vchodu, tak všechno slyšet nemůžou.
Oki? :)

Caney
20.2.2017 18:33:05
čistě technická :)

Zadním vchodem šla i Shanwyn a Tavalo , ti se možná zdrželi pár sekund odevzdáním koní, ale víc asi ne :) Myslím že by bylo fér věnovat příspěvky i jim :)

kujuuu : ))

Caney
19.2.2017 18:35:10
Kairo

eeehm, omlouvám se, zrovna tam přistál můj příspěvěk O:-)

Mirelaridon
8.2.2017 21:59:52
Ta, kterou hledáme

Jen pro připomenutí, pokud by si někdo nevzpomněl, neb ve hře uplynul asi tak den a půl, zatímco našeho času o chlup víc... :-D

Ta, kterou hledáme, je děvče, které doprovázeno dvěma ozbrojenými chlápky, podílelo se na únosu Sophie a na nějaký čas ji dokonce nahradilo. Ztratilo svůj amulet jasně ji určující jako osobu přináležející k Ellonské univerzitě a co více, u katedře alchymie. Poté zmizelo v podobě Nubeonské orlice.
>> starší >> >> nejstarší >>
Liraell

Liraell

Liraell

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online

© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.