abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Editorial ::

Cože? Ty ještě nemáš svůj výtisk Dračí Hlídky?

Pak věz, že se právě do skladů dostala verze 1.1 pravidel pro začátečníky (PPZ) tohoto spirituálního nástupce Dračího doupěte. PPZ pokrývají především hru na úrovních 1-5 a kromě tradičních povolání z DrD přináší navíc Klerika.

Dračí Hlídka je původní česká hra navazující na odkaz stařičkého DrDu. Kdo zná DrD, měl by rychle proniknout do herních mechanik, které se snaží být jednodušší a uchopitelnější než v leckdy krkolomném Dračáku, aniž by se příliš odchylovaly od svého předchůdce.

A co verze 1.1 přináší oproti verzi 1.0? Především se podařilo zlikvidovat drtivou většinu tiskařských šotků, zpřesnily, nebo se lehce upravily výklady nejednoznačných pasáží, a celkově se apelovalo na zlepšení čitelnosti a srozumitelnosti pravidel. Taktéž kromě nejžádanějšího artiklu, jímž je kombinace PPZ pravidel pro hráče i vypravěče, je možné zakoupit i výhodný "Družinový balíček" obsahující 1x Příručku pro vypravěče a 3x Příručku pro hráče. Nebo i "Hráče" či "Vypravěče" samostatně. A to navíc i s kvalitními kostkami, které ke hře potřebuješ!

Tak neváhej a spěchej do eshopu Dračí hlídky! Dobrodružství čeká a zlo nikdy nespí!

PS: A pokud si nejsi jistý, navštiv stánek Dračí hlídky na největším českém festivalu nepočítačových her, GameConu, kde se budeš moci pobavit přímo s autory a hru si vyzkoušet na vlastní kůži!

:: Články ::

Nejen hraním dáváme popustit své fantazii, někteří z nás se rovněž věnují psaní. Níže se nachází výčet nejnovějších článků. Próza, poezie a občas i nějaké to odbornější pojednání na rozličná herní témata, představení jeskyně a to, co se do jiné kategorie nevešlo. Články z kategorií prózy a poezie se jednou měsíčně utkávají o přízeň čtenářů v hlasování, jehož vítěz si odnáší do příštího hlasování putovní tyrkysovou hvězdu - dříve legendární soutěž O Austinův zkatý brk, nyní její reinkarnace O pero Fénixe. Kompletní seznam článků podle kategorií je k dispozici skrze odkazy pod tímto úvodem, či v levém menu, kde je i možnost přidat vlastní článek.

Próza Poezie Pravidla Dobrodružství Jiné

 

Tunelem I. Próza
Morniel Modrý 22.8.2021

Tak víte co? Už dva roky nepřibyl žádný nový článek, a mě to štve. Takže se podělím o vlastní fantasy věc...uvidíme, jestli někdo ještě čte:-)

celý článek přečteno: 41x, komentáře: 0
 
 
Duchové z řetězu - první část Próza
Sardirius 17.9.2019

Tak jsem dokopal a městská fantasy pokračuje. Kdo spáchal brutální vraždu v Bytech? A co s tím mají společného Poltergasti? Pojďme to zjistit.

celý článek přečteno: 563x, komentáře: 1
 
 
Znovuzrození Próza
d3stiny 30.8.2019

Tak se to radním Palantasu konečně povedlo.... Knihovna byla na popel. Dali si to jako dárek k začátku nového roku. Ani magie knihovníků nesatačila, překvapili je ve spaní... Lidé už téměř zapomněli, jen mezi sebou si občas připomněli některý z příběhů, který tam četli. Ale jedna věc se radním stále nedařila - postavit na tom pozemku něco nového. Něco, co by se jim líbilo víc než trosky... Jako by magie toho místa ještě přece jen nevydechla naposledy.

celý článek přečteno: 617x, komentáře: 0
 
 
Fénix Próza
Sardirius 4.3.2019

Úvodní povídka do mého urban fantasy světa. Doufám, že se bude líbit. Prosím zanechte mi svůj názor a zda chcete další příběhy :D

celý článek přečteno: 834x, komentáře: 2
 
 
I. - OTÁZKA a ODPOVEĎ Poezie
Basteliq 3.2.2019

Prajem vám pekný deň a užívajte si moje čítanie. Takúto báseň tvorím poprvykrát, budem rád za akékoľvek hodnotenie a úprimný názor. Ďakujem.:) P.S: Ide len o zamyslenie a možno pobavenie jenoduchou básňou, pre každého niečo iné. Fakt nie som expert na básne, no ak by sa vám to páčilo, môžem nabudúce vymyslieť niečo iné.

celý článek přečteno: 852x, komentáře: 0
 
 
Obléhání Rudého Bodce Próza
AlaCz 10.6.2018

Příběh z dějin Džálav, odehrávající se v Rudé Rebélii odehrávající se 7 let před příběhem jeskyně. Příběh poukazuje na to co MŮŽE nastat.

celý článek přečteno: 1062x, komentáře: 0
 
 
Stará Říše. Postrach Devastopolu Próza
Hamaluso 6.10.2017

Rozhodl jsem se navázat na Sinthorase a jeho povídku Stará Říše. Tentokrát je to menší shrnutí mého nájemného lovce jménem Meibilo. Doufám, že si to užijete. Hamaluso (Šunka)

celý článek přečteno: 1401x, komentáře: 0
 
 
NAMRO - vydání 60. - srpen 2017 Jiné
Janika 18.9.2017

60. číslo NAMRO je zde!

celý článek přečteno: 1418x, komentáře: 1
 
 
NAMRO - vydání 59. - červen a červenec 2017 Jiné
Janika 9.7.2017

Prázdninové číslo NAMRO!

celý článek přečteno: 1436x, komentáře: 0
 
 
Příběh třetí. To když začal tušit, že je něco jinak. Próza
michza 26.6.2017

S trochu větším odstupem je tu další pokračování s malinko jinou formou popisu děje i prostředí. Objasníme už co se vlastně s hl. hrdinou děje? Přidáme další otázky bez odpovědí? :-)

celý článek přečteno: 1369x, komentáře: 0
 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.