abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Pozvánka 15.8: real DrD - fantasy na vlastní kůži ::
Autor: Wendigo Kategorie: 1.7. 2004
Dobrodružství připravit pro tisk
Nejdřív ale něco k akci: Pořádá jí moje veliká maličkost a to v polovině srpna. Je to akce putovní, což znamená, že se bude družinka za nečím pídit a při tom bude někam putovat. Nejsme ale žádná turistická akce, za týden trvání se rozhodně neujde víc jak 60-70km. Akce bude zhruba pro 6-8 hráčů a zhruba 7cp včetně mě. Dohromady tedy maximálně 15lidí. Akce samozřejmě není oficiální, místa kde se bude kempit budou náhodná (a když se tam oběví myslivec s puškou doporučuji rychle utíkat :))
Jídlo a pití: kdo si zaplatí tomu to zajistím, kdo ne je to na něm. To samé platí o alkoholu nicméně během akce nechci mít nikoho zlitého do němoty, od toho to neděláme... od toho děláme sraz cp 1.8 :))) Vybavení: jste historická družinka, zapomeňte na stany. Budete mít spacáky (zas vás nechci zabít) a celty ze kterých si budete stavět přistřešky. Každopádně kdyby se přiřítil hurikán budete deportováni mimo příběh do tábora cp, ti samozřejmě budou užívat plného přepychu moderní doby :)
Místo: Začínat se bude nedaleko městečka Pacov. To je kousek od Tábora. Z Prahy cca 3hodiny vlakem. A fantasy krajinu nám bude připomínat kopcovitá vrchovina, kam se pude zatím není známo.
Hra a rp: Hráči budou hrát své postavy celý týden. Bez přestávky bez mimoherních poznámek pod čarou atd. Vy jste prostě postava. Co se vybavení týče, stejně jako budete expovat vy bude se vám i vylepšovat vaše výbava ale jen papírově. To co si přinesete to budete mít. Nutností je alespoň základní kostým. Odpouštím boty, ale přece jen jsou lepší kožené boty než tenisky. A musíte mít zbraň kterou chcete bojovat. Zbrabně musí být bezpečné, v zásadě se budeme držet pravidly dřeváren co se týče zbraní. (systém užívaný na bpa, pp, mpp a vůbec skoro všude) Bude vám odebráno všechno nepatřící do fantasy a bude vám dána základní výbava. Vyjímkou budiž spacák a toaletní papír (jelikož ten na dobu nehledí, potřeba je stále :)) Nějaké vymoženosti (sirky!) budete moci získat kvestově.
cp: Budou hrát podle scénáře, bude to náročné, i několik rolí deně. Na druhou starnu když nebudou hrát, připravovat nějaké události nebo snažit se dohonit družinku která se nečekaně rozhodla jít jinudy a právě míjí kvest kde měla být až za hodinu, každopádně bez toho budou mít klid. U cp je ale povinná účast na testování a dolaďování scénáře které se bude provádět týden od 1.8. někde na šumavě u řeky (přesnější místo určím)
příběh atd.: Se světem budete seznámeni už dřív a své postavy si také vyberete před akcí. Příběh bude snad zajímavý a propracovaný, doufám, že dokážu dát dohromady s cp nějaké opravdu pěkné divadlo aby to byla pro hráče pěkná podívaná. :)
kdo je zván: Každý kdo by měl zájem ať mi napíše na ICQ: 347984844 nebo pokud nemáte ICQ tak do pošty na abu. Pokud vás bude víc než je limit 15ti lidí udělá se něco jako výběrové řízení :)
s kým: Kromě mě jako PJ je mou pravou rukou Arrand jako jedno z vážených cp, tuto nelehkou roli dále přijala i Hitomi, zatím si nevybrala jestli by raději levou ruku či pravou nohu. Dále by se na akci měl oběvit Miky (Silver) jako hráč, Pelleron (jako kdo ví co :)) , Gallen (rozhoduje se) a dva mí věrní braši které neznáte a které by se dali považovat za mé levé ucho a pravé oko je to Bob a Damian a budou mi pomáhat s některými vedlejšími cp když by jsme si nevystačili s rolemi.(nepočítají se do patnáctky) ještě několik zatím nerozhodnutých anonymů a další místa jsou volná.
Co se tedy rozhodně nebudete?: Nudit! Možná mě budete proklínat když budete utíkat lesem před bandou rozzuřených skřetů, možná budete otráveni plížením se houštím aby vás nezahlídla elfská hlídka a určitě mě vůbec nebudete mít rádi (už pro to,že většina mých rolí jsou vaši nepřátelé :)) ale rozhodně se budete bavit tak přistupte blíže :)
Hodnocení a komentáře k článku
Článek zatím nikdo nekomentoal.
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.