abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Stará Říše. Postrach Devastopolu ::
Autor: Hamaluso Kategorie: 6.10.2017
Próza připravit pro tisk

,, Ta ta věc se mihla jako stín. Zabila Grezna a Otrena. Já jsem utekl. Prosím věřte mi. Ono si to jde i pro mně "


Výpověď démona Grenara po napadení v ulicích Devastopole


 


Mebilo byl nájemný vrah co si pamatoval. Je ale pravda, že jeho život v démonické sféře byl asi 4 500 let. Nějakých dalších 40 let strávil v lidské sféře, protože byl původně člověk. V lidké sféře také dělal špinavou práci prota mní smetánku. To mu ovšem nebránilo v tom mít milující rodinu. Vše se změnilo poté, co démonický Hesáh zaútočil na jeho vesnici.


 


,,Byl jako démon... Zabil Tranata a Regnarda a zranil další dva zranil, než ho omráčil sám Azmak. Poté ho přikázal odnést a vesnici zapáli."


Výpověď démona Grezna, který byl svědkem odnesení Meibila z povrchu.


 


Na démona se Meibilo přeměnil až v démonické sféře. Jediný kdo ví, jak se Meibilo dokázal z člověka přeměnit na démona je Azmak, který to nikdy nikomu neřekl. Faktem zůstávám, že se Meibilo stal démonem po deseti letech v Azmakových rukách. Z jeho mučírny se už vynořil se svou černou kůží, svým pláštem a se svými dvěma meči, které nevytahuje


 


 ,,Stal se démonem tělem i duší... Stal se nejlepším nájemný vrahem, kterého Devastopol poznal... Odstranil moje nepřátele s takovou elegancí, že to bylo k neuvěření...."


Všechno co Azmak řekl k Meibilovi poté, co ho přemluvili a trochu opili.


 


Prvních pár stovek let pracoval Meibilo pro Azmaka. Byla to nevýdělečná práce, která proti němu poštvala všechny Hesáhovi neprátele. Později ale Meibilo začal brát práci i od jiných. Stal se z něj démon, který nebral ohledy na nic a na nikoho a všechny své cíle nakonec odstranil. Jeho nejznámějším kouskem bylo povraždění vůdce rodu Akm-Gerk a celé jeho osobní stráže na hlavní ulici, což provedl za deního světla. Ještě později ale začal Meibilo něco, co bylo považováno za bláznivost. Začal lovit démony, kteří ho spolu s Azmakem odnesli z povrchu. Nebylo to lehké, jelikož všichni tito démoni byli velmi schopní bojovníci. Nakonec je ale Meibilo ulovil všechny. Jeho poslední úlovek byl démon Granar, kterého zabil poté, co zabil jeho dva přátele. 


Meibilo má také velmi velkou síť špehů. V očích vyšších démonů to není nic, ale říká se, že Meibilo ví o všem, co se šustne mezi chudinskou vrstvou. 


Jeden den k němu přišel Azmak. Chtěl po něm, aby velel vojákům, kteří budou posláni na povrch. Tak to přijal. Byla to první příležitost podívat se na Povrch. Tak prošel Černou bránou a vydal se nahoru....


 


Zlo jde. Ono jde. Prosím lidé vyslyšte mně. Já je viděl. Jdou si pro nás....


Poslední slova pouličního kazatele před jeho podivnou smrtí

Hodnocení a komentáře k článku
Článek zatím nikdo nekomentoal.
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.