abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Lovci Démonů ::
Autor: Rock_Win Kategorie: 18.12.2015
Dobrodružství připravit pro tisk

Goldar, mocný válečník Plamené Legie, zabiják nevinných a vůdce válečné jednotky Sargerasův zub si oddechl. Byla to těžká a velice nebezpečná mise, úkol byl zajistit jeden ze světů který byl Legii sebrán, ale samozvaný vládce toho světa Illidan na jeho jednotku vypustil jeho lovce démonů. Goldar větší masakr ještě neviděl, polovina jednotky byla vyzabíjena a druhá pronásledována až sem do jeho sídla pod horami. Jak se zdálo,sem ho lovci démonů už nepronásledovali. Byly naivní a myslely si že ten útok jeho válečníky zastrašil, on ale věděl že jakmile dorazí posily nebudou mít jedinou šanci.


 


Goldar se dokonale mýlil, sice se většina lovců už vrátila zpět ale pět nejlepších se vydalo do sídla dokončit práci. Jejich nejmladší člen, krvaví elf Roblis, se právě vrátil z průzkumu. Vůdce skupiny Kayn Sunfury se na něj podíval, někdo by řekl že je to nemožné protože ani jeden z lovců démonů něměl oči, ale malé zelené plamínky vznášejcí se před šátky zakrývajcí prázdné oční důlky, napovídaly že tito muži a ženy viděli to co jiní ne. Roblis došel až k vůdci a podal hlášení.


,,Dvacet pekelných strážců, padesát psů a třicet strážců záhuby. Všichni jsou neostražití, myslí si že je nikdo nesledoval." Kayn přikývl, to znamenalo obří výhodu. ,,Dobrá Allari, Roblis a Seavis se postarají o menší démony. Illyshano najdi všechny bariéry a jiné obrané kouzla a zruš je. Já se postarám o vůdce." Všichni na plán kývli a tak se vydali vpřed.


Illyshana Ravencrest se od skupiny odpojila první a podle magických proudů začala hledat zdroj veškerých obraných kouzel. Potom se i zbytek odpojil, ti se okamžitě pustili do stráží čímž odlákali pozornost všech démonů. Kayn se potichu plížil sídlem démonů. A náhle ucítil bodavou bolest v oblasti nohy. Prudce se otočil a zjistil že se mu na nohu přisál pekelný pes který z něj právě sál veškerou energii. Kayn se jen usmál, pes si až příliš pozdě uvědomil že Kayn využil svou moc a celý proces převrátil. Pes zavyl a zcvrkl se. Nakonec z něj zbyla hromádka kostí, Kayn se na ní jednou podíval a pokračoval v cestě. Už tam skoro byl.


Goldar seděl na kameném stupýnku. Kayn se na chvíli zastavil, přikrčil se a prudce vyrazil ze svého úkrytu. Za běhu tasil své dvě čepele, potom prudce vyskočil do vzduchu. Goldar se zvedl z trůnu a popadl svůj meč. Jejich čepele se střetli a zaskřípaly. Kayn se rychle protočil a udeřil druhou čepelí démona do boku. Goldar zařval vzteky a zvedl meč nad hlavu. Kayn vrhl vlnu temné energie která vrazila démonovi do břicha, sám se rychle přesunul za Goldara. Prudce se otočil a zabodl mu čepele do zad.


Goldarův řev naplnil jeskyni. Kayn však nepřestával, naopak čepele používaj jako oporu pro šplhání na démonovi ramena. Prudkým pohybem se na ně vyšvihl a sevřel mu hlavu mezi nahami. Pak prudkým trhnutím doprava Goldara usmrtil. Démon se zlomeným vazem spadl k zemi. Kayn se oprášil, vytáhl z těla čepele a vydal se zpět ke zbytku skupiny.


 


Allari zrovna dosávala poslední zbytky síly z pekelného psa. Seavis probodnul pekelného strážce. Kayn se zamračil. ,,Kde je Roblis?" Seavis sklonil hlavu. ,,Bouhžel. Šli na něj tři strážci záhuby a nezvládl to. Nemohl jsem mu pomoct, já jsem byl pod útokem peklných psů a Allari uvěznil jeden černokněžník do klece." Kayn přikývl. Bez dalších slov se vydaly za Illyshanou. Ta klečela na zemi, kolem ní bylo pět mrtvých eredarů. ,,Málem jsem nezvládla.-.. energie ve... energie ve mě vře. Málem jsem se nuhlídala, málem jsem propadla pekelným mocem ve mě." Kayn k ní přešel. ,,Je to v pořádku. Každý z nás si tím jednou prošel. Vezmeme tělo Roblise a vrátíme se za Illidanem." Přikývla a vstala.


 


Lovci démonů splnili svůj úkol. Netušili však že tohle bylo nic oproti tomu co mělo přijít.

Hodnocení a komentáře k článku
Článek zatím nikdo nekomentoal.
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.